Thermal Grizzly Hydronaut vs Kryonaut

RYSAw32

Decapat
Daha fazla  
PC'mdeki termal macunu 2 senedir değiştiremiyorum sizce ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstü sistem ise Kryonaut kullanıyorum gayet güzel ısı iletkenliği öneririm. Laptopta Kryonaut pumpout yapabiliyor hydronaut tercih edin daha az pumpout yapar diyorlar. Bu arada orijinal sitesinden Teknobiyotik'ten almanı öneririm sahteleri piyasada çok diyorlar.

Masaüstü sistem ise Kryonaut kullanıyorum gayet güzel ısı iletkenliği öneririm. Laptopta Kryonaut pumpout yapabiliyor hydronaut tercih edin daha az pumpout yapar diyorlar. Bu arada orijinal sitesinden Teknobiyotik'ten almanı öneririm sahteleri piyasada çok diyorlar.

Masaüstü Amazon'dan alacaktım.

Pardon karıştırdım MX6 MX4 için Teknobiyotik kendi sitesi onlar için demiştim Kryonaut Thermal Grizzly'in yani Amazon'dan nereden ucuz bulursanız güvenilir olduğuna eminseniz alabilirsiniz. Aldıktan sonra çıkan kodu Thermal Grizzly'in kendi sitesinden doğrulayabiliyorsunuz.
Yani kısaca Teknobiyotik'te bulamazsınız farklı markanın benim hatam kusuruma bakmayın. Amazon'dan alabilirsiniz yani.

ben de kryonaut almıştım hepsiburadadan 1gr modelinden paketin içinden macunun kendisi sürmek için spatulası çıkıyor 1gr olmasına rağmen bikaç kere kullanıyorsunuz çok az değil.

Pardon karıştırdım MX6 MX4 için Teknobiyotik kendi sitesi onlar için demiştim Kryonaut Thermal Grizzly'in yani Amazon'dan nereden ucuz bulursanız güvenilir olduğuna eminseniz alabilirsiniz. Aldıktan sonra çıkan kodu Thermal Grizzly'in kendi sitesinden doğrulayabiliyorsunuz.
Yani kısaca Teknobiyotik'te bulamazsınız farklı markanın benim hatam kusuruma bakmayın. Amazon'dan alabilirsiniz yani.

ben de kryonaut almıştım hepsiburadadan 1gr modelinden paketin içinden macunun kendisi sürmek için spatulası çıkıyor 1gr olmasına rağmen bikaç kere kullanıyorsunuz çok az değil.

Hocam ben laptobuma 10 gün önce kryonaut kullandım bugün açtım baktım kenarlardan taşmış üstünde az kalmıştı tekrar kendim yapsam neye dikkat etmeliyim mahalle teknik servisinde de thermal grizzly var ama güvenemiyorum

Hocam ben laptopuma 10 gün önce Kryonaut kullandım bugün açtım baktım kenarlardan taşmış üstünde az kalmıştı tekrar kendim yapsam neye dikkat etmeliyim mahalle teknik servisinde de Thermal Grizzly var ama güvenemiyorum.

Bazıları sadece minnacık nokta koyun kapatın diyor bazıları yaydır kapat diyor. Bence ufak bir nokta koyup spatulasıyla iyice yaydırın her yerine. İnce bir tabaka şeklinde olması gerek fazla sürmeyin.
Bir de kapatırken vidaları çapraz sıkarak kapatın eşit yayılsın. Yani mesela ilk sol üstün vidasını taktıysan sonra da sağ altınkini kapat sonra diğerlerini o şekilde vidaları sık.

Nocuta NT H1 ve H2 termal macunlar var onlar da hem ömrü daha uzun sürüyor diyorlar yine güzel macun alınabilir. Genel olarak bunlar öneriliyor zaten.

Dedikleri gibi az koydum spatulam olmadığı için yaymadım ama hala bir düzelme olmadı hocam sıcaklık testini FIFA23 oynayarak yapıyorum 3dakikalık bir maçta 80 derece oluyor klavye üstü sıcak oluyor MX-6 ile yaptım bu sefer

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı