Thermal Grizzly Kryonaut vs Hydronaut

Xevanior

Megapat
Makaleler
13
İki macundan birini laptopum için alacağım fakat Kryonaut Hydronaut'a göre yaklaşık 50-60 lira daha pahalı. Aradaki fiyat farkına değer mi? Pchocası'nın videosunu izlediğimde 1-2 derece fark olduğunu gördüm. Hydronaut'un laptoplar için daha iyi olduğunu söylüyorlar ayrıca.

Son düzenleme:
1-2 derece fark olması önemli değil önemli olan uzun süre stabil iletkenlik sağlaması. Bende araştırıyorum ama uzun kullanım sonrası performans istatistikleri gösteren bir kaynak bulamadım.

Saticilar hakkinda pek bilgim yok maalesef hocam. Cakmasi MX-4 gibi yaygin olmasa da vardir.

Biraz araştırdım mtbilisim adlı satıcının yorumlarında birkaç kişi fotoğraf atmış içindeki lisans numarasıyla, sanırım oradan alacağım.

1-2 derece fark olması önemli değil önemli olan uzun süre stabil iletkenlik sağlaması. Bende araştırıyorum ama uzun kullanım sonrası performans istatistikleri gösteren bir kaynak bulamadım.

Bununla alakalı forumda bir inceleme yapacağım, termal macunu uzun vadede kullandıktan sonra sıcaklıkların ne durumda olacağı ile alâkalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı