Thermal Grizzly termal macun nasıldır?

Ne için kullanacağınıza bağlı. Bu macunu laptoplar için tavsiye ediyorlar. Kryonaut olanını masaüstü için tavsiye ediyorlar fakat o da gereksiz pahalı ve kısa sürede yenilemeniz gerekiyor. 1-2 haftadır boş kaldıkça kendim için termal macun araştırıyordum ve kryonaut extreme alacaktım pahalı olduğu için vazgeçtim. Şu an mx6 kullanıyorum.

Ne için kullanacağınıza bağlı. Bu macunu laptoplar için tavsiye ediyorlar. Kryonaut olanını masaüstü için tavsiye ediyorlar fakat o da gereksiz pahalı ve kısa sürede yenilemeniz gerekiyor. 1-2 haftadır boş kaldıkça kendim için termal macun araştırıyordum ve Kryonaut Extreme alacaktım pahalı olduğu için vazgeçtim. Şu an MX6 kullanıyorum.

Arctic MX-6 AR-ACTCP00079A 2 gr Termal Macun Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bundan mı i5 11400F işlemcim için kullanacağım.

Kullanıyorum değerleri gayet güzel bi macun tavsiye ederim
Sisteminiz masaüstü mü?

Şahsen ben bir YouTuber izleyip Noctua NT-H1 satın almıştım tavsiye ederim.
Videoyu atabilir misiniz?

Evet linkteki macunu kullanıyorum. Çok kaliteli bir şey istiyorum derseniz thermal grizzly kryonaut extreme alabilirsiniz fakat 1-2 derece için o kadar para vermeye değmez.
MX-6 al geç. Kryonaut 1gr'a o kadar para verme 11400F çok ısınmıyor zaten. MX6 daha F/P bir ürün.
MX 6 alacağım teknobiyotik güvenilir mi bilginiz var mi acaba?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı