Thermalright hava soğutucusu yamuk gözüküyor

joeblackdf

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ryzen 5 7500F işlemcime Thermalright peerless Assassin 120 SE hava soğutucusu aldım fakat yamuk duruyor. İlk defa kullanacağım için bir bilgim yok. Acaba bir sorun olur mu, iade etmem mi lazım yoksa böyle kullanılır mı?

Dosya Ekleri

• a2.jpeg
    a2.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 36
  • a1.jpeg
    a1.jpeg
    70,5 KB · Görüntüleme: 41
Sizin şu kısım yamuk doğru değil mi? Ben de kullanıyorum kurarken dikkat etmemiştim eve gidince tekrar kontrol edip yazarım ama videoda düz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• 1705071304998.png
    1705071304998.png
    261,6 KB · Görüntüleme: 27
Merhaba. Ryzen 5 7500F işlemcime Thermalright peerless Assassin 120 SE hava soğutucusu aldım fakat yamuk duruyor. İlk defa kullanacağım için bir bilgim yok. Acaba bir sorun olur mu, iade etmem mi lazım yoksa böyle kullanılır mı?
Değişim talep edin hocam, argb modelini aldım ben de ve böyle bir sorun yok. Size yollanılan yamulmuş. Hava akışının en iyi ve "düz" şekilde olması gerek, fanlarını bu şekilde takarsanız havayı yanlış yere üfler.

O kadar iyi bir paketlemeyle nasıl böyle yamulmuş hayret ettim. İade yolu görünüyor.

Sizin şu kısım yamuk doğru değil mi? Ben de kullanıyorum kurarken dikkat etmemiştim eve gidince tekrar kontrol edip yazarım ama videoda düz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
evet bu kısım

Değişim talep edin hocam, ARGB modelini aldım ben de ve böyle bir sorun yok. Size yollanılan yamulmuş. Hava akışının en iyi ve "düz" şekilde olması gerek, fanlarını bu şekilde takarsanız havayı yanlış yere üfler.

Çok sağ olun hocam peki iade kabul edilir mi inventus sitesinden aldım.

@totra_proska @Silinen üye @KuoNN
İnventus sitesinden aldım iade kabul olur mu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı