Thermaltake Commander yeni sistem kurabilir miyim?

Merhabalar herkese kolay gelsin. Elimde kullanmış olduğum Thermaltake Commander 700W MidT ATX kasam var. Ben bu kasada anakart- işlemci ve ekran kartı değişikliğine gidebilir miyim? Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Evet, gidebilirsiniz. Bunların doğrudan kasayla ilgisi yok. Aklınızda ne var ve bütçeniz nedir? Ayrıca şimdiki sisteminizin de tam özelliklerini belirtin.

Evet, gidebilirsiniz. Bunların doğrudan kasayla ilgisi yok. Aklınızda ne var ve bütçeniz nedir? Ayrıca şimdiki sisteminizin de tam özelliklerini belirtin.

Aklımda yeni işlemci ve ekran kartlarından kasama hangisi uygun olanı varsa onlardan olabilir. Şu anki sistemim i5 6600K ASUS ROG STRIX GTX 970 Anakartım MSI Z170A 16 GB RAM var Kingston 3000 MHz
Kasam zaten belirttiğim model PSU'su ile beraber. Bütçeye gelecek olursak değişeceğim parçalara bağlı biraz

Bütçenizi bilmeden öneri yapmam mümkün değil. İşlemci olarak maksimum 6700K öneririm. Ama onu da zaten 2. el almak zorunda kalacaksınız.

Tavsiyem; ilk olarak anakart ve işlemciyi değiştirin, yeni nesil bir şeyler alın. Sahip olduğunuz anakart yeni nesil işlemcilerle uyumsuz, önü kapalı bir kart.

Ben şöyle düşünüyorum yeni bir anakart yeni bir işlemci ve ekran kartı tabi benim kasama sığacak hangi modeller olur onlar hakkında pek bir bilgi sahibi değilim. 3 parça değişecek olursam 7-8k arası bir bütçe sağlayabilirim.

Bütçeniz gayet yeterli. Şu parçalar alınabilir:
Normalde RTX 3000 serisini bekleyin derdim ama sanırım bütçenize sığmayacak.

Bütçeniz gayet yeterli. Şu parçalar alınabilir:
Normalde RTX 3000 serisini bekleyin derdim ama sanırım bütçenize sığmayacak.
Maalesef daha fazla çıkamayacağım cevap için çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı