Thermaltake Level 10 GT ve Toughpower Grand 1050W kırmızı nokta tasarım ödülü kazandı

'Masaüstü Bilgisayarlar' bölümünde Recep Baltaş tarafından 15 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.917
  Beğenileri:
  42.524
  Yer:
  İstanbul
  Thermaltake, Level 10 GT Extreme Oyun İstasyonu’nun prestijli 2011 kırmızı nokta tasarım ödülüne layık bulunmanın gururunu yaşıyor. Level 10 GT’nin tasarım dili, zorlu ve yoğun bir oyun deneyimi ve multimedya eğlencesi coşkusundan doğan görsel estetiğe yönelik bir tutkuyu ifade ediyor. Level 10 GT ayrıca kullanıcılar için modern gelişmiş donanım yapılandırmalarının ve oyunlarda ve en son eğlence uygulamalarında geleneksel donanımlara göre duyulan daha fazla alan ve optimum havalandırma ihtiyacının önemini temsil ediyor.

  Bu yıl prestijli “kırmızı nokta” ödülüne 60 ülkeden yaklaşık 1.700 firma ile toplam 4.433 giriş aday oldu. En sonunda, birinci sınıf katılımcılar alanından sadece en iyiler seçildi ve Thermaltake’in Level 10 GT son teknoloji şasisi ve zorlu bilgisayar tutkunları için Toughpower Grand 1500W son teknoloji güç kaynağı bu adaylar arasında yer alarak, 2011 kırmızı nokta ödülüne sahip oldu.

  Level 10 GT, yüksek talepleri olan oyunseverlerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak ideal şekilde tasarlanması sayesinde, son teknoloji grafik ve işlemci soğutma çözümleri için yeterli iç alan sunuyor. Tasarım sürecinde gerçek bir kullanıcı rolü üstlenmek, genel kullanılabilirlik ve rahatlık bakımından en yüksek seviyeyi yakalamamızı sağladı. Böylelikle, Level 10 GT sadece en yeni donanım özelliklerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda eSports ve DIY pazarında açık bir liderliği temsil ediyor.

  Teknik özellikler hakkında ayrıntılı bilgiler, ilgili resim ve fotoğraflar, ürün videoları, animasyonlar ve çok daha fazlasını içeren resmi Level 10 GT web sitesi, şimdi aşağıdaki adreste sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor: Level 10 GT - Thermaltake

  Level 10 GT video bağlantısı
  YouTube - Thermaltake Level 10 GT  Toughpower Grand 1050W de saygın 2011 kırmızı nokta ödülüne layık görüldü. Toughpower Grand’ın tasarım hedefleri, özel, benzersiz ve şık bir güç kaynağı yaratmaktı. Özellikle de kırmızı dekoratif bir çizgiyle renklenen mat yüzeyler, eSports’un karakteristiğini temsil ediyor.

  Toughpower Grand 1050W birimleri, iki büyük +12V kanaldan faydalanması sayesinde, tüm olası voltaj dalgalanmalarını etkili bir şekilde önler ve görev açısından kritik bir ortamda genel sistem stabilitesini en yüksek düzeye taşıyor. 80 PLUS Gold sertifikalı bu ürünün kullanıcıları, %50 yük düzeyinde %93’ü aşan bir verimlilik ve 0.95 aktif güç faktörü düzeltmesi (PFC) sağlayan garantili ve çevre dostu bir PSU’ya sahip olmanın yanı sıra, elektrik faturasının da fark edilir şekilde düştüğüne şahit oluyorlar.

  Teknik özellikler hakkında ayrıntılı bilgiler, ilgili resim ve fotoğraflar, animasyonlar ve çok daha fazlasını içeren resmi Toughpower Grand 1050W web sitesi, şimdi aşağıdaki adreste sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor: Thermaltake Global > Product > PowerSupply > Toughpower > ToughpowerGrandSeries > ATX12V2.3Series > ToughpowerGrand1050W > TPG-1050M
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş