Thermaltake Litepower 750W alınır mı?

Üst sınır oldu, kusura bakmayın.

Estağfurullah hocam. Bunu al arkana yaslan diyorsan eğer şuan sipariş etmek istiyorum.

Hocam varsa 400e. Yoksa 500-550.

İndirimde iken al geç. Kaliteli PSU. Normalde 700-800 TL.

Arkadaşlar teşekkür ederim. Daha önce kullandığım psu; Thermaltake litepower 700w imiş. Buna nazaran daha iyidir diye düşünüp sipariş ediyorum.
Önerdiğimiz High Power Performance GD en üstün bir altı. Dediğim gibi normalde pahalı ama şuan indirimde. Senin kullandığın ile bu PSU arasında çok kalite farkı var.

Önerdiğimiz High Power Performance GD en üstün bir altı. Dediğim gibi normalde pahalı ama şuan indirimde. Senin kullandığın ile bu PSU arasında çok kalite farkı var.
Hocam biraz komik bir soru olacak fakat psu bozulmadan önce kasadan çok ses geliyordu. Kasa çalışırken içini açıp baktığımda ekran kartı ve işlemciden ses çıkmıyordu. O zaman bütün sesi çıkartan psu mudur? Bu attığınız psu hakkında çok sessiz gibi yorumlar yapmışlar.

Hocam biraz komik bir soru olacak fakat psu bozulmadan önce kasadan çok ses geliyordu. Kasa çalışırken içini açıp baktığımda ekran kartı ve işlemciden ses çıkmıyordu. O zaman bütün sesi çıkartan psu mudur? Bu attığınız psu hakkında çok sessiz gibi yorumlar yapmışlar.
PSU fanı ses yapıyor olabilir yüksek ihtimalle. Eski bir PSU nun da ses yapması normal. Büyük ihtimalle ses kalkar. Ben de eski PSU dan yeniye geçince büyük bir sessizlik olmuştu :D

PSU fanı ses yapıyor olabilir yüksek ihtimalle. Eski bir PSU nun da ses yapması normal. Büyük ihtimalle ses kalkar. Ben de eski PSU dan yeniye geçince büyük bir sessizlik olmuştu :D
Hocam çok teşekkürler sizi de fazla sıkmadan ve sipariş geçmeden önce son bir soru sormak istiyorum. Bu ürünü aldığımda anakartla uyumsuzluk ve benzeri sorunlar yaşamam değil mi?

Hocam çok teşekkürler sizi de fazla sıkmadan ve sipariş geçmeden önce son bir soru sormak istiyorum. Bu ürünü aldığımda anakartla uyumsuzluk ve benzeri sorunlar yaşamam değil mi?
Yaşamazsın. Mesela çook eski anakartlar 20 pin. O yüzden PSU lar 20+4 pin şeklinde üretiliyor. 4 pin ayrılabiliyor. Aynı şekilce CPU pinleri de öyle. Bazı anakartlar 8 bazıları 4 pin. O yüzden PSU da 4+4 şeklinde.

Uyumsuzluk pek muhtemel değil. Anakartınız için sanırım, 4 PIN CPU bir de 20+4 PIN bağlantıya ihtiyacınız var ki karşılıyor. Ayrıca yeni nesil Ryzenler ile de uyumlu bir PSU.

Geri
Yukarı