Thermaltake mekanik hisli klavye vs mekanik klavye

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Benim aklımda olan bir soruyu soracağım. Elimde Thermaltake'nin eSports Commander Combo adlı seti var klavye mouse dahil. Elimdeki mouseyi değiştirmeyi kafaya koydum ama bu klavye kaliteli midir sizce? Mekanik klavyeye göre oyunda ne kadar fark yaratır? Sizce klavyemi de değiştirmeli miyim?

Aynısını ben kullanmakta bulunuyorum inanırmısınız ürünü silerken tuşunu kırdım çok sert bir şekilde, yapıştırıyım derken daha beter oldu garantiye yolladım bir kereliğine mahsus onardılar biraz fazla toz tutuyor ama garanti servisi çok iyi şahsen benim klavye kullanılamazdı alt tarafını komple değişmişler. Thermaltake candır.

Bu bahsettiğiniz ürünler dışında hem mekanik hisli (Steelseries Apex 350) hemde mekanik klavye kullandım (Steelseries Apex M800) arada hiç bir fark yok. Bana sorarsan mekanik klavyeye hiç gerek yok ama sen bilirsin.

Mekanik klavyenin oyunlara etkisi yok, her şey sende bitiyor. Tek fark mekanik klavye daha fazla ses çıkartıyor o kadar.

Aynısını ben kullanmakta bulunuyorum inanırmısınız ürünü silerken tuşunu kırdım çok sert bir şekilde, yapıştırıyım derken daha beter oldu garantiye yolladım bir kereliğine mahsus onardılar biraz fazla toz tutuyor ama garanti servisi çok iyi şahsen benim klavye kullanılamazdı alt tarafını komple değişmişler. Thermaltake candır.

Bende "D" tuşu silinmiş. Neyle ve nasıl temizliyosunuz klavyenizi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı