Thermaltake RAM'ler iyi midir?

MFTN

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar,

Ryzen 3 3200G APU için RAM alacağım. Thermaltake RAM'ler iyi midir? Ben ilk defa Thermaltake'in RAM'i olduğunu gördüm merak ettim. Bir farkı veya bir üstünlüğü var mı RAM olarak? Yoksa almasam daha mı iyi?

APU için RAM çok önemli bildiğiniz üzere. Bunun için dikkatli olmak adına size sormak istedim. Cevaplarsanız sevinirim.

RAM'leri çok tutulmasa da iyidir. Zaten tüm RAM çiplerini aynı firmalar ürettiği için kötü olma gibi bir durumu yok. Bu arada hangi modelden bahsediyorsunuz?

Daha önce o markanın RAM'ini görmedim, riske atmaya değmez. Bütçe söylerseniz size bir şeyler önerebilirim.

Kardeş yazmayı unutmuşum ben Azerbaycan'dan yazıyorum.😀 Yoksa Türkiye'de çeşit çok sormaya bile gerek yoktu şimdi. Ben Crucial Ballistix almayı düşünüyordum. O da bitmişti mağazada. Bazı istediyim RAM markaları var ama burda bulmak zor olanlar da çok pahalı.

Kardeş yazmayı unutmuşum ben Azerbaycan'dan yazıyorum.😀 Yoksa Türkiye'de çeşit çok sormaya bile gerek yoktu şimdi. Ben Crucial Ballistix almayı düşünüyordum. O da bitmişti mağazada. Bazı istediyim RAM markaları var ama burda bulmak zor olanlar da çok pahalı.
O zaman alabilirsin. Çok bilindik değil ama dandik de değildir. Sorun yaşayacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı