Thermaltake Smart RGB 80 Plus 700W nasıldır?

34lucifer28

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, 2 gün once Thermaltake Smart RGB 80 Plus 700W PSU aldim ve henuz kutusunu acmadim. Sizce cok yanlis bir tercih mi olmus?

Ryzen 5 3600, RTX 2060 Super ve sıvı sogutucu ile kullanacagım. Xigmatek Overtake 6x120mm fan + Rainbow LED bar USB 3.0 Gaming kasaya motaj yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acikcasi montaja biraktim ve henuz yapilmadi. Biraktigim yerde mesafe olarak uzak. CW cok rahatsiz ediyor diye yorumlar okudum. Gidip degistirmek zor geliyor. Acaba sorun yasayanlar var diye degistirmeli miyim ya da hepsi mi sorunludur diye aklima takildi. CM ile degistirsem arada bayağı fiyat oynuyor. Pişman olmak istemiyorumda. Sizlere danismak istedim.

En iyi PSU markaları: Corsair, Seasonic, Cooler Master, EVGA, Thermaltake, FSP, High Power...
En bombalarıysa: Rampage, Frisby, Power Boost, Everest.

Cougar'da çok kaliteli bir alman PSU üreticisi bende 850W modelini kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim ve sizin söylediğiniz PSU gayet güzel Thermaltake öneririm.

Acikcasi montaja biraktim ve henuz yapilmadi. Biraktigim yerde mesafe olarak uzak. CW cok rahatsiz ediyor diye yorumlar okudum. Gidip degistirmek zor geliyor. Acaba sorun yasayanlar var diye degistirmeli miyim ya da hepsi mi sorunludur diye aklima takildi. CM ile degistirsem arada bayağı fiyat oynuyor. Pişman olmak istemiyorumda. Sizlere danismak istedim.

Her PSU'da CW olacak diye bir şey yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı