Thermaltake TH240 ARGB 240mm işlemci sıvı soğutucu nasıldır?

Fanlarının çok sesli olduğu konusunda çok kişi şikayetçi. Bir de o model eskidi artık. Onun yerine r serisi çıktı.

Oradan ışıklı bir şey isterseniz XPG levante, ışıksız isterseniz Corsair 100X alın derim.
İkisinin de pompasının üreticisi asetek. İkisi de kalitelidir.

Hocam normalde XPG levante RGB 240mm alacaktım fakat o fiyata daha iyileri var deyip Cooler Master Masterliquid ML240L RGB'i attılar şu an kulaklıgı düşürdüm ve COOLER MASTER MasterLiquid ML240R ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA almaya karar verdim nasıldır?

Hocam normalde XPG levante RGB 240mm alacaktım fakat o fiyata daha iyileri var deyip Cooler Master Masterliquid ML240L RGB'i attılar.
Cooler Master pompa olarak bence iki katlı kullandığı için çok avantajlı ama fanları ile ilgili sıkıntılar var. Şimdi onu aldığınızda 200-250 lira ileride fan almak için masraf yapacaksınız. O yüzden sosyalde ki çoğu kişi tavsiye etmiyor. 1 ay sonra aldırdınız bunu bana fanları öldürüyor cümlesini duymak bana dokunur üzülürüm yani.

Şu söylemem lazım Corsair fanlarıda çok sesli ama fan hava sesi. Göbek sesi motor sesi yok. 36 dB üretiyor tam devirde. Yapacak bir şey yok.

Bir kaç video izledim fanları ile ilgili gerçekten motor sesleri cır cır bağırıyor ve nefret ettiriyor. Fan sesine CPB'den dolayı alıştım diyebilirim.

Hocam normalde XPG levante RGB 240mm alacaktım fakat o fiyata daha iyileri var deyip Cooler Master Masterliquid ML240L RGB'i attılar şu an kulaklıgı düşürdüm ve COOLER MASTER MasterLiquid ML240R ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu | ITOPYA almaya karar verdim nasıldır?
Şahsen yılların pompa üreticisi olan Asetek'in pompasını kullanan XPG Levante'yi alırdım. CM pompa ve sesi ve fan sesi konusunda sorunluydu. Bu modelde düzeltildi mi bir bilgim yok.

Benim emin olamadığım şey ses. Ancak iki model de soğutma performansı konusunda üzmez.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı