Thermaltake TR2 s 750W PSU alınır mı?

Bütçe
750-800

Şahin56

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, inşALLAH PC toplayacağım. Güç kaynağı olarak Thermaltake TR2 s 750W PSU beğendim sizce nasıl alınır mı?

1-Kalitesi nasıl ileriye dönük olur mu?

2-Fan sesi çok çıkıyor mu?

Sistemim; işlemci AMD Ryzen 5 3500X.

Ekran kartı MSI GTX 1660 Super Gaming X.

Anakart MSI B450 Tomahawk Max.

Şimdiden teşekkürler.

Alınmaz, iyi değil. Bunu öneririm İtopya zorunlu değilse.
Bu PSU Tier B, C4 değil.

O sisteme ikisinden birisi yeterli olur 700 almak isterseniz alabilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba, inşALLAH PC toplayacağım. Güç kaynağı olarak Thermaltake TR2 s 750W PSU beğendim sizce nasıl alınır mı?

Şimdiden teşekkürler.
Bu daha iyi bir seçim olacaktır. O sisteme 750w çok fazla.

Alınmaz. Sistemin için bu yeterli:

İtopya'dan zorunluysa:

Bu arada o sistemi yeni topluyorsan almanı önermem, pek iyi olmamış.

Alınmaz. Sistemin için bu yeterli:

İtopya'dan zorunluysa:

Bu arada o sistemi yeni topluyorsan almanı önermem, pek iyi olmamış.

Hangisi olmamış.

Şimdiden teşekkürler.
Bende aynı model var sessiz ve güzel bir psu ama 750w size çok fazla 550w bile yeterli olur size.

3500X pek iyi bir tercih değil ve Tomahawk Max biraz fazla. 1660S'a da o kadar verilmez. Sistem için bütçen nedir ve tek siteden/hazır sistem zorunlu mu?

Zorunlu değil RTX 2060 alacaktım ama günde 15 20 saat benim PC açık kalıyor ısınma sorunu var 2060'larda MSI GTX 1660 Super Gaming X en iyisi zaten testlerdede 10 falan FPS farkı var 3500X'den şikayet ilk defa duyuyorum.
Bende aynı model var sessiz ve güzel bir PSU ama 750W size çok fazla 550W bile yeterli olur size.

İleriye dönük olsun diye kanka.

Zorunlu değil RTX 2060 alacaktım ama günde 15 20 saat benim PC açık kalıyor ısınma sorunu var 2060'larda MSI GTX 1660 Super Gaming X en iyisi zaten testlerdede 10 falan FPS farkı var 3500X'den şikayet ilk defa duyuyorum.
Sadece 10 FPS değil, giriş seviyesi olsa da RTX ve en önemlisi DLSS var. Hem RTX 2060'larda ısınma sorunu yok, hava akışı iyi bir kasa al yeter. 3500x'in fiyatına daha iyi olan 10400F var ve artık 6c/6t alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı