Thermaltake v200 kontrolcü

MaxCreed

Decapat
Son düzenleme:
Onu anladım tamamen aynı gözüküyor. Neden kontrolcü çıkmadı ?
Sadece güç kaynaklı modelde mi oluyor ?
Linkini attığınız kasadaki fanlar RGB. Bahsettiğiniz kasada ki fanlar Adreslenebilir RGB fanlara sahip. Normal RGB fanlı modelde kontrolcü çıkmaması doğal. Kasada ön panelde mod tuşu iş görecektir.

Anakartın RGB kontrolcüsü var mı? Kaboları doğru yere bağlayın belki o şekilde kontrol edilebilir.
Bilmiyorum. Anakartım B450m-k bence vardır.
Linkini attığınız kasadaki fanlar RGB. Bahsettiğiniz kasada ki fanlar Adreslenebilir RGB fanlara sahip. Normal RGB fanlı modelde kontrolcü çıkmaması doğal. Kasada ön panelde mod tuşu iş görecektir.
Asus B450m-k anakart ile fan hızlarını kontrol edebilir miyim ?
Yada farklı bir yöntemle ?

Bilmiyorum. Anakartım B450m-k bence vardır.

Asus B450m-k anakart ile fan hızlarını kontrol edebilir miyim ?
Yada farklı bir yöntemle ?
Anakartında RGB girişi yok giriş seviyesi bir anakart. Kasanda bulunan ön panelden renk geçişlerini yapabilirsin. Fan hızlarını ayarlamak anakartında 2 giriş var bu sebepten fan çoklayıcı alıp fanları birleştirip sonrasında anakarta bağlar isen Bios üzerinden fan hızlarını kontrol edebilirsin.
Aradığın yanıtları buradan bulabilirsin ayrıca. PRIME B450M-K | Anakart | ASUS Türkiye

Anakartında RGB girişi yok giriş seviyesi bir anakart. Kasanda bulunan ön panelden renk geçişlerini yapabilirsin. Fan hızlarını ayarlamak anakartında 2 giriş var bu sebepten fan çoklayıcı alıp fanları birleştirip sonrasında anakarta bağlar isen Bios üzerinden fan hızlarını kontrol edebilirsin.
Aradığın yanıtları buradan bulabilirsin ayrıca. PRIME B450M-K | Anakart | ASUS Türkiye
Girişler nerde işaretleyip atabilir misin ?
Fanları nasıl anakarta bağlayacağım ?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı