Thermaltake V200 RGB kasaya kaç fan takılabilir?

YasarPK

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar kasamda 3 ön 1 arka 2 üst olarak fanlar var kasamda. Alta ve SSD üstüne fazla fan takabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Takamazsınız, taksanız ne yapacaksınız zaten? Normal bir kullanıcı 3 fanla bile rahat rahat kullanırken 6 fan oldukça iddialı bir sayı kendi başına :)

kasama hoş görüntü katmak ve soğutmak amaçlı takmak rx580 ekran kartım var çift fanlı pubg lite gibi küçük bir oyunda 90 dereceyi görüyorum görüntü soğutmak için demiştim peki herhangi birşeyle görüntüyü bozmadan nasıl takabilirim .

Kasanızda 6 fan olmasına rağmen bu sıcaklıklar hiç normal değil. Ya taktığınız fanlar kalitesiz ya da ekran kartınızda bir sıkıntı var. İkisinin beraber olma ihtimali de var tabii. Daha nasıl fan takarım sorusundan çok bu problemlere çözüm arayın bence.

Fan modellerini, konumlarına göre pozisyonlarını (içeri hava alan, dışarı hava üfleyen) ve ekran kartı modelinizi belirtin.

Kasanızda 6 fan olmasına rağmen bu sıcaklıklar hiç normal değil. Ya taktığınız fanlar kalitesiz ya da ekran kartınızda bir sıkıntı var. İkisinin beraber olma ihtimali de var tabii. Daha nasıl fan takarım sorusundan çok bu problemlere çözüm arayın bence.

Fan modellerini, konumlarına göre pozisyonlarını (içeri hava alan, dışarı hava üfleyen) ve ekran kartı modelinizi belirtin.
Fanlar Kasa İle Aynı Yukarıdakiler egzoz olarak

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı