Thermaltake V200 vs Versa J25

Muammer Bey

Hectopat
İyi forumlar arkadaşlar sorum bu lütfen J24 al gibi yorumlar yapmayın. Teknoking veya teknopanda alacağım birinde J25 var diğerinde V200 hangisi daha iyidir ekran kartı ikisinde de Gigabyte 2060S.
Windforce olacak. Ha derseniz gerçekten ikisininde hava sirkülasyonu harbi berbat o zaman bütçeyi zorlayıp anca J24 alırım, o da beni bayağı kasar.

Son düzenleyen: Moderatör:
J25’in hava sirkülasyonu bir tık daha iyi fakat V200’de daha şık bir yapıya sahip. J25 650W güç kaynağı ile gelirken V200 600W güç kaynağı ile geliyor. Aslında tamamen kişinin kendi tercihine kalmış bir durum ben V200 tercih ettim görüntü olarak beni daha çok tatmin edeceği için

J25’in hava sirkülasyonu bir tık daha iyi fakat V200’de daha şık bir yapıya sahip. J25 650W güç kaynağı ile gelirken V200 600W güç kaynağı ile geliyor. Aslında tamamen kişinin kendi tercihine kalmış bir durum ben V200 tercih ettim görüntü olarak beni daha çok tatmin edeceği için
Sağolun cevaplarınız için Teknoking 2 sistemi aldım MSI Mag force 100R kasa ile yanına 3 fan daha aldım sanmıyorum artık ısı sorunu olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı