THH Bilirkişi Görüşü sonrası şikayet ne zaman karara bağlanır?

Ürün stokta yok. Ücretsiz onarımı kabul etme. O bilgisayardan hayır çıkmaz.

Stokta aynı ürünün zaten olması imkansız. Benzer ürün vermek zorunda. Ayrıca güzel kardeşim benim laptopun sıkıntısı yok yani senin cihazda ki durum gibi bir sıkıntım yok. Anakart sıvı teması zaten yok Şikayetvar da aynı sorunu yaşayan onlarca kişi var. Bu özelliklere sahip laptopu 7 bin TL ya da 8 bine alamam. İade istemiyorum, senin bilgisayardaki sorunla bu aynı değil.

Stokta aynı ürünün zaten olması imkansız. Benzer ürün vermek zorunda. Ayrıca güzel kardeşim benim laptopun sıkıntısı yok yani senin cihazda ki durum gibi bir sıkıntım yok. Anakart sıvı teması zaten yok Şikayetvar da aynı sorunu yaşayan onlarca kişi var. Bu özelliklere sahip laptopu 7 bin TL ya da 8 bine alamam. İade istemiyorum, senin bilgisayardaki sorunla bu aynı değil.
Vermek zorunda değil. Garanti belgesinde eğer ellerinde yoksa ücret iadesi yapılır maddesi verilmiş. 200 tl daha verip 1650ti ve 10300h lı modelini aldım. Ekranda 144 hz.

AN515_55 indirim vardı. 500 TL indirimle bu fiyata geldi.

Sen 200 TL farkla aldın ama sonuçlanan kadar indirim bitecek. Laptoptan memnunum o yüzden iade etmek istemiyorum, bu özellikli laptopla daha pahalı diye dedim 1 sene önceki fiyatla şimdiki fiyatlar arasında fark var. Eğer iade yaparlarsa mecbur yeni alırım tabii ama öncelik değişim ya da ücretsiz onarım.

Sen 200 TL farkla aldın ama sonuçlanan kadar indirim bitecek. Laptoptan memnunum o yüzden iade etmek istemiyorum, bu özellikli laptopla daha pahalı diye dedim 1 sene önceki fiyatla şimdiki fiyatlar arasında fark var. Eğer iade yaparlarsa mecbur yeni alırım tabii ama öncelik değişim ya da ücretsiz onarım.
Açıkçası yerinizde olsam ben iade yapardım servis ürününüzün arkasında durmuyor herhangi bir problemde ilgilenmiyor suçu size atıyor ücretsiz onarım seçmek büyük hata olur bu tür servisler ürünü tamir etmek yerine iyice bozarlar.

Açıkçası yerinizde olsam ben iade yapardım servis ürününüzün arkasında durmuyor herhangi bir problemde ilgilenmiyor suçu size atıyor ücretsiz onarım seçmek büyük hata olur bu tür servisler ürünü tamir etmek yerine iyice bozarlar.

Aynı fiyata tekrar alamam diye dedim. Uygun bir farkla eş değer laptop bulursam alırım tabii. Mail atıp HDD arızasını sordum cevap yok. Teknik servise mi verdik mahalle bilgisayarcısı mı belli değil.

Son düzenleme:
Aynı fiyata tekrar alamam diye dedim. Uygun bir farkla eş değer laptop bulursam alırım tabii. Mail atıp HDD arızasını sordum cevap yok. Teknik servise mi verdik mahalle bilgisayarcı su mı belli değil.
Mahalle bilgisayarcısı parça çalsa olabilir dersin. Burası teknik servis birde...

Bugün karara bağlandı. Yaşadığım sürecin fotoğrafını paylaşıyorum, başvuru yapanlar sürecin ortalama süresini kestirebilmeleri için yardımcı olacağını düşünüyorum teşekkürler konu kapanabilir. :)

Dosya Ekleri

• Yakalama.PNG
    Yakalama.PNG
    25,7 KB · Görüntüleme: 74

Geri
Yukarı