Tüketici Hakem Heyeti "Bilirkişi görüşü geldi" bildirimi nedir?

aporeyiz42

Picopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler. 28.8.2023 tarihinde bilirkişi görüşü geldi ibaresi var ve şimdi ne yapmam lazım peki?

Dosya Ekleri

• Ekran.PNG
    Ekran.PNG
    18,6 KB · Görüntüleme: 149
Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun sürmez hocam, bütün bilgiler ortada dosya sırası gelince karara bağlanıp açıklanır.
anladım hocam da bozuk cihaz kullanıyorum hala o yüzden soruyorum

Uzun sürmez hocam, bütün bilgiler ortada dosya sırası gelince karara bağlanıp açıklanır.
hocam zaten bilirkişi incelemesi tamam ve hala gündeme alınmadı 15 gün olmasına rağmen

Son düzenleme:
THH yakınsa gidip konuşup dilekçe verebilirsiniz. Olmadı telefon ile arayıp sorun hocam. Tekrardan geçmiş olsun.

THH'nin amacı tüketici mağdur olmasın, mahkeme ile uğraşmadan hemen çözüm bulunsundu fakat maalesef gittikçe bu amaçtan uzaklaşılıyor.

Daha geçen yıl bütçe tasarrufu için ilçe THH merkezlerini kapatacaklardı, zor vazgeçirdik.

THH yakınsa gidip konuşup dilekçe verebilirsiniz. Olmadı telefon ile arayıp sorun hocam. Tekrardan geçmiş olsun.

THH'nin amacı tüketici mağdur olmasın, mahkeme ile uğraşmadan hemen çözüm bulunsundu fakat maalesef gittikçe bu amaçtan uzaklaşılıyor.

Daha geçen yıl bütçe tasarrufu için ilçe THH merkezlerini kapatacaklardı, zor vazgeçirdik.
şimdi aradığımda beni azarlıyorlar işte dosyamla ilgilenmiyorlar arıyorum 4 ay geçmiş üzerinden sonuclanmadı dedim azarladılar beni kral

Geri
Yukarı