THH kararı değiştirilen ürün tekrar bozulursa tekrar değişim olur mu?

Cemozck

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam. Tekrardan tüketici hakem heyetinde değişen ürün aynı sorunu tekrarlarsa tekrar hakem heyetine başvuru yapabiliyor muyuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam. Tekrardan tüketici hakem heyetinde değişen ürün aynı sorunu tekrarlarsa tekrar hakem heyetine başvuru yapabiliyor muyuz?

Yine servis yüzü görmeli. Servis sorun çıkartırsa THH'ye başvurabilirsiniz. Servise vermezseniz THH'ye itiraz edebilirler. "Bize gönderip servis raporu almadılar neden şikayetçiymiş" deme haklarına sahipler.

Hocam o zaman sıkıntı çünkü önceki cihazımdaki cızırtı aynen devam ediyor bence uğraşmazlar emsal olarak göstersem olmaz mı?

Hocam o zaman sıkıntı çünkü önceki cihazımdaki cızırtı aynen devam ediyor bence uğraşmazlar emsal olarak göstersem olmaz mı?

Ürün değişiminden sonra servise gittiğiyle ilgili yeni bir ibare bulunmuyorsa dikkate almıyorlar. En garanti çözüm servise göndermek. Servis yine size aynı muameleyi yapınca THH'ye yine başvurursunuz.

Hocam buradaki hakkınız farklı. Siz ayıpsız misli ile değişim hakkınızı kullandınız. Üründe yine kusur varsa THH kararını göstererek değişim isteyebilirsiniz. Yani şuan THH kararı uygulandı sayılmıyor.

Hocam değişim yaptığım zaman MediaMarkt'tan bir kağıt imzaladım ne imzaladığımı hatırlamıyorum ancak icraya vermeyeceğime dair bir kağıt olabilir

Hocam değişim yaptığım zaman MediaMarkt'tan bir kağıt imzaladım ne imzaladığımı hatırlamıyorum ancak icraya vermeyeceğime dair bir kağıt olabilir
Yine de değişim talep edin, sorun çıkartırlarsa dediğim gibi hakem heyetine danışabilirsiniz olmadı mecbur servise gönderip tekrar aynı süreçleri yaşayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı