THH'ye iade başvurusu yerine değişim yapılır mı?

Mehmtorhn

Decapat
Daha fazla  
Ayıplı telefonum için 2 ay önce başvuruda bulundum. Başvuru yaparken bedel iadesini seçtim ancak malum telefon fiyatları aldı başını gidiyor. Kararın lehime çıkacağını düşünüyorum ancak talebimi değiştirme gibi bir durumum var mı? Değişim hakkımı kullanmak istiyorum desem sorun yaratırlar mı? Aranızda bilgisi olan veya THH kazanmış biri cevaplarsa sevinirim.

Ürünün ilk önce değişimi konusunda yaptırımlar yapılıyor ya da sorunun çözülmesi hakkında bunlara yanıt gelmezse otomatik olarak para iadesi çıkıyor ben yıllar önce LG G4 almıştım ayıplı çıktı anakartı yandı masanın üstünde dururken ve garantiye verdim 20 gün içinde çıkması gereken telefon 6 ay da çıktı bu 6 ay içerisinde tabii ben şikayette bulundum 20 günü geçtiği için 6 ayın sonunda telefonum geldi ve başka telefonun arıza anakartı takılmıştı. 😂 aldım 2 gün sonra aradılar sorununuz devam ediyor mu vs diye soruldu olanları anlattım1 hafta içinde tekrar telefonu aldığım yer tarafından aranıldım ve ücret iadesi aldım. Ama benim zamanımda mıdır bilmiyorum öyle bir seçenek yoktu. Ya da ben sunmadım bence gidin konuşun yüz yüze.

Ürünün ilk önce değişimi konusunda yaptırımlar yapılıyor ya da sorunun çözülmesi hakkında bunlara yanıt gelmezse otomatik olarak para iadesi çıkıyor ben yıllar önce LG G4 almıştım ayıplı çıktı anakartı yandı masanın üstünde dururken ve garantiye verdim 20 gün içinde çıkması gereken telefon 6 ay da çıktı bu 6 ay içerisinde tabii ben şikayette bulundum 20 günü geçtiği için 6 ayın sonunda telefonum geldi ve başka telefonun arıza anakartı takılmıştı. 😂 aldım 2 gün sonra aradılar sorununuz devam ediyor mu vs diye soruldu olanları anlattım1 hafta içinde tekrar telefonu aldığım yer tarafından aranıldım ve ücret iadesi aldım. Ama benim zamanımda mıdır bilmiyorum öyle bir seçenek yoktu. Ya da ben sunmadım bence gidin konuşun yüz yüze.

Hocam ama 2800e aldığım telefon 3100 liraya çıktı. 2 3 sonra daha da yükseleceği kesin gibi. Değişime yanaşırlar mı bilmem çünkü iade dedik baştan. Bana dava sonrası bir daha seçim hakkı verilir mi onu merak ediyorum.
Monitörümle ilgili başvuruda bulundum. Para iadesi talep ettim. İlgili monitör piyasada "neredeyse" yok. Para iadesi alabilir miyi
Monitörümle ilgili başvuruda bulundum. Para iadesi talep ettim. İlgili monitör piyasada "neredeyse" yok. Para iadesi alabilir miyim?
Piyasa da olsa da sen iade talep ettiysem iadeni alırsın. 4 tane seçimlilik hakkın var ve iade bunlardan biri.

En seri şekilde THH heyetine gidip talebini değişim olarak bildir muhtemelen karar çıkmamıştır. Belki komisyon talebini dikkate alır.
En seri şekilde THH heyetine gidip talebini değişim olarak bildir muhtemelen karar çıkmamıştır. Belki komisyon talebini dikkate alır.

Geri
Yukarı