This device is locked ve Wi-Fi hatası

Rosseckx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Sovngarde
Öyle bir kilit durum ki klostrofobim başladı yemin ediyorum. Xiaomi herkese mi hesabını dayıyorsun cihazı kitliyorsun eyvallah bari düzgün yap şunu.

This device is locked'da kaldım. Mi hesabımın şifresini de biliyorum ama telefon Wi-Fi'ya bağlanmıyor. Wi-Fi ayarlarını açıyorum Wi-Fi'yı açıyorum biraz bekliyor sonra açılmıyor. Cihaz hiçbir şekilde internete bağlanamıyor ve ben de mi hesabımla giriş yapıp telefona erişemiyorum. SIM şifresini kaldıttırdım belki mobil veriyi görür diye o da yok SIM kartı da görmüyor kafayı yemek üzereyim.

USB hata ayıklama da açık olmadığı için fastboot da atamıyorum sıkıştım kaldım.

SIM görmesi gerekli, bu şekilde mobil veriden giriyorsunuz ancak SIM'i de görmemesi ilginç. Cihazı tekrar yeniden başlatıp bir deneyin.

Eğer olmazsa SIM kartınızı çıkartıp farklı bir telefona takın ve taktığınız telefondan hotspot açın ve şifresiz yapın, bu şekilde bağlanmaya çalışın ve hızlıca giriş yapın.

Cihaz yurt dışı ise hard reset sonrasında IMEI gideceği için SIM görmeme durumu olabiliyormuş bu arada.

O çaresizliği çok iyi biliyorum benimde başıma gelmişti 2. el telefon aldığımda

SIM görmesi gerekli, bu şekilde mobil veriden giriyorsunuz ancak SIM'i de görmemesi ilginç. Cihazı tekrar yeniden başlatıp bir deneyin.

Eğer olmazsa SIM kartınızı çıkartıp farklı bir telefona takın ve taktığınız telefondan hotspot açın ve şifresiz yapın, bu şekilde bağlanmaya çalışın ve hızlıca giriş yapın.

Cihaz yurt dışı ise hard reset sonrasında IMEI gideceği için SIM görmeme durumu olabiliyormuş bu arada.
Yüksek ihtimalle son dediğiniz cümleden kaynaklı. IMEI işini halledip tekrar deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı