This War Of Mine Taktik Önerisi

Yemek bulmak beni de çok yoruyor. Bazen sırf kaynak için kendimi perişan ediyorum ve psikolojik olarak etkileniyorum.
Bulamadığımdan değil ama cidden çok yorucu oluyor yemek ile baş etmesi. Oyunu oynamama sebebim o sadece. Bir de o yemekleri karakterler arası paylaştırma sıkıntısı oluyor. O yüzden tek karakter açıyorum fakat tek başına işleri yürütmek çok zor oluyor.

Bulamadığımdan değil ama cidden çok yorucu oluyor yemek ile baş etmesi. Oyunu oynamama sebebim o sadece. Bir de o yemekleri karakterler arası paylaştırma sıkıntısı oluyor. O yüzden tek karakter açıyorum fakat tek başına işleri yürütmek çok zor oluyor.

Aslında çok karakterle başlamak çok hoşuma gitti, 2'sini uyuturken gün içinde birisini etrafta koşturtuyorum, sonra 2'sinden birini yağmaya çıkartırken diğerini nöbete bırakıyorum gün boyu ayakta olansa gece uyuyor sonra tur bindiriyorum.

Şimdi karakter sayım 4'e çıktı evdeki boğaz arttı ama daha çok verim alıyorum.

Son düzenleme:
Aslında çok karakterle başlamak çok hoşuma gitti, 2'sini uyuturken gün içinde birisini etrafta koşturtuyorum, sonra 2'sinden birini yağmaya çıkartırken diğerini nöbete bırakıyorum gün boyu ayakta olansa gece uyuyor sonra tur bindiriyorum.

Şimdi karakter sayım 4'e çıktı evdeki boğaz arttı ama daha çok verim alıyorum.

Steam Community :: Guide :: Karakterler ve Özellikleri

Bunları oku gerçekten oyunun için çok yararlı bilgileri var.

Steam Community :: Guide :: Karakterler ve Özellikleri

Bunları oku gerçekten oyunun için çok yararlı bilgileri var.

Rehberler işime çok yarayacaktır teşekkürler. :)

Geri
Yukarı