THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER hatası

İşletim sistemi
Windows 10

bahatarik

Decapat
Daha fazla  
1 haftalık laptopumda resimdeki hatayı alıyorum. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• mavi ekran.jpg
    mavi ekran.jpg
    138,3 KB · Görüntüleme: 43
DirectX sürümün güncel.

Ekran kartı ile ilgili mavi ekran almışsınız. Tekrar kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Ağ sürücü ile ilgili hata gördüm. Ethernet adaptörü kullanıyor musun peki? Kullanmıyorsan söyle.

"DISIM" rehberin ilk 3 adımını uygula o zaman.

DirectX sürümün güncel.

Ekran kartı ile ilgili mavi ekran almışsınız. Tekrar kaldırıp tekrar kurmayı deneyin.

Ağ sürücü ile ilgili hata gördüm. Ethernet adaptörü kullanıyor musun peki? Kullanmıyorsan söyle.

Telefonu USB ile bağlayıp mobil veri ile kullanıyorum şuan. Önceki mavi ekranda ise ethernet kablosu kullanıyordum.

Sistemin sürekli boşta kalması ve yapacak bir işlem beklemesi, yani aldığınız hatanın çok spesifik değişiklikleri yok. Belli başlı şeyler olabilir. Mesela Ekran kartı driver'ının bozuk olması, BIOS veya Windows'un sürümünün eski olması, en sonunda ise ekran kartının bozuk olması. Online Computer Repair | Reimage PC Repair | Windows Repair | Reimageplus.com uygulamasından bazı kişiler olumlu sonuç almış. Deneyebilirsiniz. Yukarıda @283156 hocamın dediği sfc /scannow komutunu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp deneyebilirsiniz. Testin sonunda sonuçları paylaşınız.
Ücretliymiş :(
Ethernet kablosunu kullan bir süre.

Dediklerimi uygulayın ve tekrar mavi ekran alırsan dump dosyanı paylaş.
Ağ sürücü hatasını nasıl farkettiniz hocam?
DirectX sürümün güncel.

İlk 3 adımı uyguladım. Hata çıkmadı.

Son düzenleme:
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı