THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER hatası

Eşofman adam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. PC'ye format attim ve surekli olarak acilirken mavi ekran veriyor ve THREAD_STUCK_IN_DEVICE_DRIVER diyor ne yapacağım bilmiyorum. Tekrar format atiyorum ve 5 dakika aciliyor sonra yine hata veriyor. Ne yapacağım?

AMD ekran kartımı kullanıyorsun?
Recep Baltaş problemi böyle çözmüş bir dene bakalım.
Problemi çözünce bilgilendir burayı.

AMD ekran kartımı kullanıyorsun?
Recep Baltaş problemi böyle çözmüş bir dene bakalım.
Problemi çözünce bilgilendir burayı.

Intel HD Graphics 4000.
Win Update yaptimda mavi ekran aliyorum bence ekran kartini yanlış yukluyor. Simdi manuel yaptim ve sanirim duzeldi fakat Update yapsammi bilemiyorum tekrar bozulur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel HD Graphics 4000.
Win Update yaptimda mavi ekran aliyorum bence ekran kartini yanlış yukluyor. Simdi manuel yaptim ve sanirim duzeldi fakat Update yapsammi bilemiyorum tekrar bozulur mu?

Tamam düzelmiştir o sorunun kaynağı orasıydı tekrar bozulmaz.
Mesajımı çözüm olarak işaretlemeyi unutmayınız. Eğer bilmiyorsanız mesajıma raporla diyerek çözüm gönderebilirsiniz.

Mesajımı çözüm olarak işaretlemeyi unutmayınız. Eğer bilmiyorsanız mesajıma raporla diyerek çözüm gönderebilirsiniz.

Yok düzelmedi sorun Intel HD Graphics 4000 de değilmiş. AMD Radeon HD 7600M series mis. Kendim indirmeye caliştigimda yine hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı