Threads 70 Milyon Kullanıcı Barajını Aştı

Threads bence herkesin son yıllarda kayda değer bir sosyal medya platformu çıkmamasından sıkılıp değişiklik heyecanıyla ve en önemlisi de Instagram'ın yarattığı rüzgarla kimsenin bir diğerinden eksik kalmamak dürtüsüyle kayıt olduğu bir platform oldu. İlerde ne olur bilmiyorum ama şu anki haliyle Twitter'a rakip bile değil. Basit bir kopya ve ek hiçbir özellik sunmuyor. Girmiyorum bile.

Gelecek Musk ve Zuckerburg için ne getirir göreceğiz.

Ne kadar sorunlu insan varmış ya. sazan.avi gibi hemen yeni sosyal medya çıkıyor saldırıyorlar.
Amaç ne hâlâ anlamıyorum.

Threads'ın istediği izinler ve bilgiler biraz tuhaf geldi. Threads hesabı oluşturduktan sonra Instagram hesabınızı kapatmadan Threads hesabınızı kapatamıyormuşsunuz falan filan... Tuhaf tuhaf uygulamalar.

Threads'ın istediği izinler ve bilgiler biraz tuhaf geldi. Threads hesabı oluşturduktan sonra Instagram hesabınızı kapatmadan Threads hesabınızı kapatamıyormuşsunuz falan filan... Tuhaf tuhaf uygulamalar.
İndirenler beğenmeyip öyle hemen silmesinler diye yapılmış sanırım. İleride kemik bir kitle oluşabilirse kalkar büyük ihtimal. 🧚🏻

Geri
Yukarı