Çözüldü Throttle Stop Uygulama düzgün olarak başlatılamadı 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MKey_

Hectopat
Daha fazla  
Sitede yazılanların neredeyse tümünü araştırdım, eksik kurulumları yapmayı denedim ancak hala aynı hatayı almaya devam ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Win10 64bit kullanıyorum, program sürümü de 8.70.6.

Log

Son düzenleme:
Logfile dosyasını paylaşmamışsın sanırım, bu rehberden faydalanabilirsin. Veya direkt olarak TeamViewer bilgilerini paylaş, bir bağlanıp bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logfile dosyasını paylaşmamışsın sanırım, bu rehberden faydalanabilirsin. Veya direkt olarak TeamViewer bilgilerini paylaş, bir bağlanıp bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam ekledim log dosyasını rica etsem bakabilir misiniz?

Çözüm
  • C:\Windows\SysWOW64\mfc120u.dll
  • C:\Windows\SysWOW64\MSVCR120.dll
  • C:\Windows\System32\mfc120u.dll
  • C:\Windows\System32\MSVCR120.dll
Yukarıdaki dosyaları silip aşağıdaki linkteki paketi 32 ve 64-bit seçeneklerini dahil edip yükleyin.
Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center

Olumlu sonuç alırsan haber edersin, yapamazsan biz bakarız.

Teşekkür ederim hocam sorun çözüldü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı