Çözüldü ThrottleStop i7-7700HQ sıcaklık değeri 37'de takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

abartmatozu

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Başlıkta da belirttiğim gibi 37 derecede sabit kaldı. PC'de hiçbir şey yapamıyorum. Nasıl 95 aralığına çekebilirim?

Ekran Alıntısı.PNG

Orası değil, attığım yerde var.

Eki Görüntüle 1305032

Save'nin yanında options var, oraya girdikten sonra dediğim PROCHOT Offset yazanı 5 yapın.
Teşekkürler hocam eve gidince deneyecem dönüşü yaparım. Bir sorum daha var prochat tam olarak ne işe yarıyor 95 olması ne demek benim şuan 37 de kaldığı için pc aşırı derecede kasıyor

Teşekkürler hocam eve gidince deneyeceğim dönüşü yaparım. Bir sorum daha var prochat tam olarak ne işe yarıyor 95 olması ne demek benim şu an 37 de kaldığı için PC aşırı derecede kasıyor.

95 derece olduğu zaman bilgisayar frekans kısar ve aşırı ısınmayı önler. Bd prochot kapalı kalsın, açılı olduğu zaman performans düşer.

95 derece olduğu zaman bilgisayar frekans kısar ve aşırı ısınmayı önler. Bd prochot kapalı kalsın, açılı olduğu zaman performans düşer.
Teşekkürler hocam bilgi için deneyince dönüş yapacağım
Teşekkürler hocam bilgi için deneyince dönüş yapaca
Orası değil, attığım yerde var.

Eki Görüntüle 1305032

Save'nin yanında options var, oraya girdikten sonra dediğim PROCHOT Offset yazanı 5 yapın.
Düzeldi teşekkürler

Son düzenleme:

Geri
Yukarı