Çözüldü ThrottleStop'u arka planda çalıştırtmak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CeYBeR

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
ThrottleStop programını arka planda çalıştırıyorum ama bilgisayar açıldığı zaman uygulamada önüme çıkıyor aşağı atmam gerekiyor her açılışta. Bunun bir yöntemi yok mudur? Tamamen arka planda çalışsa biz görmeden.

Çözüm
Hocam görev zamanlayıcı kısmından zaten yaptım Windows açıldığı zaman açılıyor program direkt karşıma çıkıyor Windows açıldığı zaman bunu tamamen arka planda ayarlama kısmını istemiştim.

1709132179231.png

Bu kısma gir program üzerinden, sonrasında şu iki kısmı tikle;

1709132199293.png

Bunları yapman yeterli olur.
Merhaba arkadaşlar.
ThrottleStop programını arka planda çalıştırıyorum ama bilgisayar açıldığı zaman uygulamada önüme çıkıyor aşağı atmam gerekiyor her açılışta. Bunun bir yöntemi yok mudur? Tamamen arka planda çalışsa biz görmeden.
Windows 11 için yok. 10 için var.

Windows 10 kullanıyorum hocam detaylı bir anlatım bana sağlarsanız çok sevinirim.

Görev zamanlayıcı üzerinden temel görev oluştur diyeceksin, bir program çalıştır diyeceksin ve bunu oturum açtığımda olarak ayarlayacaksın. Sonrasında uygulamanın .exe dosyasını ekleyip devam edeceksin, oluşturduktan sonra sağ tıkayıp

1709132034610.png

Bu şekilde ayarlayacaksın.

Görev zamanlayıcı üzerinden temel görev oluştur diyeceksin, bir program çalıştır diyeceksin ve bunu oturum açtığımda olarak ayarlayacaksın. Sonrasında uygulamanın .exe dosyasını ekleyip devam edeceksin, oluşturduktan sonra sağ tıkayıp.

Eki Görüntüle 2128368

Bu şekilde ayarlayacaksın.

Hocam görev zamanlayıcı kısmından zaten yaptım Windows açıldığı zaman açılıyor program direkt karşıma çıkıyor Windows açıldığı zaman bunu tamamen arka planda ayarlama kısmını istemiştim.

1709132179231.png

Bu kısma gir program üzerinden, sonrasında şu iki kısmı tikle;

1709132199293.png

Bunları yapman yeterli olur.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı