Thrustmaster T150 alınır mı?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Thrustmaster T150 alacağım ama maalesef çift pedallı almayı düşünüyorum. Baştan söyleyeyim direksiyonunun kayışlı sistem olduğunu ve G29'a göre daha iyi bir hissiyat verdiğini biliyorum. Direksiyon setleriyle ilgili az çok bilgim var ancak T150'nin plastik pedalları nasıldır? Hiçbir fikrim yok.

Plastik pedalları kullandım aşırı kötü değil.

Sıfır T150 yerine 2.el temiz T150 RS Pro alabilirseniz çok daha iyi olacaktır.

Yanına da bu arkadaşı alırsın cillop gibi kullanırsın.

Plastik pedalları kullandım aşırı kötü değil.

Sıfırt150 yerine 2.el temiz T150 RS Pro alabilirseniz çok daha iyi olacaktır.

Yanına da bu arkadaşı alırsın cillop gibi kullanırsın.
Plastik modelliyi alma sebebim zaten fiyat. Maksimum 6 bin TL bütçem var ve olaya kargo işini kattığım zaman zaten 500 TL'si Param Güvendeye gidiyor. Vitesli isterdim ama şu anlık bana nasip değil gibi. Bir ilan gördüm T150 ancak debriyajda olan 6 bin TL. Fiyatta anlaşırsak alacağım.

Plastik modelliyi alma sebebim zaten fiyat. Maksimum 6 bin TL bütçem var ve olaya kargo işini kattığım zaman zaten 500 TL'si Param Güvende'ye gidiyor. Vitesli isterdim ama şu anlık bana nasip değil gibi. Bir ilan gördüm T150 ancak debriyajda olan 6 bin TL. Fiyatta anlaşırsak alacağım.

Ben derim kesinlikle üç pedallı olanı alın. Mümkünse biraz bütçe arttırın öyle alın.

Gerçekten büyük bir fark oluyor ve emin olun vereceğiniz farka değer.

Öncelikle selam. Thrustmaster T150 alacağım ama maalesef çift pedallı almayı düşünüyorum. Baştan söyleyeyim direksiyonunun kayışlı sistem olduğunu ve G29'a göre daha iyi bir hissiyat verdiğini biliyorum. Direksiyon setleriyle ilgili az çok bilgim var ancak T150'nin plastik pedalları nasıldır? Hiçbir fikrim yok.

Hocam iyi forumlar. Benim size bir önerim olacak o da bence 2. el almanız. Bir yerden sonra zaten sizde onu illaki kaldıracaksınızdır. Onun dışında tabii ki de alınır.

Hocam iyi forumlar. Benim size bir önerim olacak o da bence 2. el almanız. Bir yerden sonra zaten sizde onu illaki kaldıracaksınızdır. Onun dışında tabii ki de alınır.
Zaten ikinci el bakıyorum hocam. G27 daha ucuz olduğu için düşünüyorum ancak direksiyon simidinde tuş lazım bana. F1 oynayacağım için sorun olabilir.
(Zaten fiyatı uçukmuş.)
T248 İtopya da ciddi indirime girmis, 10+ stok diyor ilgilenirseniz
Bütçe 6 bin TL.

Zaten ikinci el bakıyorum hocam. G27 daha ucuz olduğu için düşünüyorum ancak direksiyon simidinde tuş lazım bana. F1 oynayacağım için sorun olabilir.
(Zaten fiyatı uçukmuş.)

Bütçe 6 bin TL.

Hocam en iyisi yurt dışından getirmek ama o da çok zor bir şey. Benim gibi bir hevesle kullanıp köşeye atmayında hocam. Arkamda kutusunda uyuyor prenses.

Hocam en iyisi yurt dışından getirmek ama o da çok zor bir şey. Benim gibi bir hevesle kullanıp köşeye atmayında hocam. Arkamda kutusunda uyuyor prenses.
Zaten eskiden DFGT kullanıp satmıştım. Ancak F1 sevdiğim için ve bilgisayarda klavye+mouse ile çok oyun oynamayan biri olduğum için arada takılmalık alıyorum.

Geri
Yukarı