Thrustmaster T300 RS GT ilk set olarak alınır mı?

Emlol

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 7500F | Gigabyte B650M S2H | Gigabyte RTX 4070 EAGLE OC 12G | GSKILL 32GB (2x16GB) Ripjaws S5 6000MHz CL32 DDR5 | MLD M500 ULTRA 500GB NVME 2280 Gen4x4 M.2 SSD | Kioxia 1TB Exceria G2 NVMe M.2 SSD | Asus ROG Strix Scope RX Red Switch | HyperX Pulsefire Haste |
Selam, ilk direksiyon setim olacak ve geçmişte direksiyon seti kullanmadım. Araç oyunlarını klavyeyle oynarken bile eğlenebiliyorum ama beni sıkıp, sıkmayacağından emin değilim.

Normalde G29-G923 alacaktım ancak dişli sistem gece çok ses çıkarttığı için almaktan vazgeçtim, direkt olarak evimin duvarları sesleri geçiriyor ve klavyenin yüksek sesi bile bazen yan odaya gidebiliyor. Bu yüzden direksiyonlar arasında kaldım. T150 RS Pro alacaktım, onda da çevremde debriyajlısı olsa da güvenilir değil, bu yüzden sıfır almak istiyorum.

İlk direksiyon seti olarak T300 RS GT alsam kullanabilir miyim ya da sıkılır mıyım, sıkılırsam rahat satabilir miyim? Genel olarak Assetto Corsa, dirty Rally 2.0 tarzı oyunları oynamayı düşünüyorum, Forza Horizon tarzı arcade oyunlarla pek eğleneceğimi sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, ilk direksiyon setim olacak ve geçmişte direksiyon seti kullanmadım. Araç oyunlarını klavyeyle oynarken bile eğlenebiliyorum ama beni sıkıp, sıkmayacağından emin değilim.

Normalde G29-G923 alacaktım ancak dişli sistem gece çok ses çıkarttığı için almaktan vazgeçtim, direkt olarak evimin duvarları sesleri geçiriyor ve klavyenin yüksek sesi bile bazen yan odaya gidebiliyor. Bu yüzden direksiyonlar arasında kaldım. T150 RS Pro alacaktım, onda da çevremde debriyajlısı olsa da güvenilir değil, bu yüzden sıfır almak istiyorum.

İlk direksiyon seti olarak T300 RS GT alsam kullanabilir miyim ya da sıkılır mıyım, sıkılırsam rahat satabilir miyim? Genel olarak Assetto Corsa, dirty Rally 2.0 tarzı oyunları oynamayı düşünüyorum, Forza Horizon tarzı arcade oyunlarla pek eğleneceğimi sanmıyorum.
2. el temiz bir tane almanı tavsiye ederim. Satışı kolay olur.

Sıkılırsanız rahat satabilirsiniz. Elinizde kalmaz.
Benim ilk direksiyonum Logitech G29'du. Bence çok iyi bir direksiyon giriş için. Şu an T300 RS GT var kullanıyorum. Kesinlikle daha zevkli, direksiyonu çevirmek daha gerçek hissettiriyor dişli sistem olmadığı için. Pedal olarak hissiyat farkı çok hissetmedim ama T300RS GT ile gelen pedalın freni daha yumuşak G29'a göre. Bütçeniz varsa kesinlikle T300RS GT alın derim.

2. el temiz bir tane almanı tavsiye ederim. Satışı kolay olur.
2. el almak en azından bu fiyatlarda cidden istemiyorum, T150 alacaktım ama debriyajlısı İzmir içerisinde, yakınımda kötü bir mahallede bulabildim, o da güvenilir değil. T300 RS GT için de 3-4k fark yerine sıfır almayı tercih ederim.

Sıkılırsanız rahat satabilirsiniz. Elinizde kalmaz.
Benim ilk direksiyonum Logitech G29'du. Bence çok iyi bir direksiyon giriş için. Şu an T300 RS GT var kullanıyorum. Kesinlikle daha zevkli, direksiyonu çevirmek daha gerçek hissettiriyor dişli sistem olmadığı için. Pedal olarak hissiyat farkı çok hissetmedim ama T300RS GT ile gelen pedalın freni daha yumuşak G29'a göre. Bütçeniz varsa kesinlikle T300RS GT alın derim.

Öyle yapacağım galiba ama shifter olarak kulakçık yerine TH8S alayım diyorum, değer mi?

Max 17'ye temiz bulursunuz. Çoğu kişi bir heves alıp sıkılıp bırakıyor 0'gibi ürün bulmanız kolay olur.

17-25 aralığında var, 25'e TH8A + T300RS GT + stant ile satılık buldum, 7 aylık ancak alınabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı