Elektronik Thrustmaster T80 Ferrari 488 GTB Edition 3.476,22TL

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
1.173,50 TL teslimat ücreti var. Prime ile bedava oluyor mu fikrim yok.

900 değil 240 derecedir. Eğer PC için kullanacaksanız çok zevk alamazsınız. Sadece konsolda Forza, Gran Turismo gibi oyunlar için yeterlidir. Hepsiburada üzerinde satıcı Xbox Series S/X ve PS5'de de uyumlu demiş ama emin değilim. Bunun yerine DFGT alın demeyin çünkü DFGT konsolda çalışmıyor. En azından 8. ve 9. nesil konsollarda çalışmıyor.

1.173, 50 TL teslimat ücreti var. Prime ile bedava oluyor mu fikrim yok.

900 değil 240 derecedir. Eğer PC için kullanacaksanız çok zevk alamazsınız. Sadece konsolda Forza, Gran Turismo gibi oyunlar için yeterlidir. Hepsiburada üzerinde satıcı Xbox series s/x ve PS5'te de uyumlu demiş ama emin değilim. Bunun yerine DFGT alın demeyin çünkü DFGT konsolda çalışmıyor. En azından 8. ve 9. nesil konsollarda çalışmıyor.

Çok kaliteli ve başarılı bir cihazdır iç mekanizma kısmı kayışlıdır ve uzun ömürlüdür kolay kolay bozulmaz. Bu fiyat bedava.

Bazılarında oluyor, ben grafik tablet alırken tek bir kuruş ödemedim kargoya prime üyesi olduğumdan dolayı.
Akai Mini aldım geçen gün, Prime satın alıp denedim kargo ücreti aynıydı. Daha sonrasında iptal ettim. Satıcısı Amazon Germany idi. Neye göre olup olmadığını bilmiyorum yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Amazon kargo ücretlerinde kesin bilgi: Gönderici kısmında Amazon Germany, Amazon US vb. Amazon'un farklı ülke şubeleri yazdığı sürece kargo ücretini her türlü ödüyorsunuz. Gönderici kısmında "Amazon" ya da "Amazon Lojistik" yazdığında 400 TL ve üstü yurt dışı alışverişlerinde kargo ücretsiz oluyor. Gönderici satıcının kendisi ise de kargo ücreti satıcının keyfine kalıyor, 20 TL'lik ürüne kargo ücreti koymayabilir de 10 bin liralık ürüne kargo ücreti koyabilir de.

Yurt dışı alışveriş yaparken Amazon lojistik ile gönderilen 400TL üstü alışverişlerde kargo ve paketleme ücretsiz oluyor lakin Amazon Germany Amazon us ile gönderilen ürünlerde bu geçerli değil. Yani bir indirim yok fiyat olarak 1200TL kargo parası çıkıyor üstüne bir de 700TL vergi çıkıyor. :D

Capture.PNG

Not: Ayriyeten prime üyesiyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı