Elektronik THRUSTMASTER T.Racing Scuderia Ferrari Edition Gaming Kulaklık 1.939,00 TL

Garantilidir muhtemelen ama standlı olanı aldıysanız bu fiyat normal hocam.

2 ay önce satın almış. Sadece 8 saat kullandığını söylüyor ama direksiyonda 6-7 tane çizik vardı. Yani tırnağıyla bayağı 4 cm civarı çizmişti birkaç yerden. Biraz hor kullanmış. Ama mouse ve mouse pad hediye etti ve güzeller açıkçası. İhtiyacım da vardı.

Normalde 23K bandında satılması lazım. Ama Vatan'da indirim gibi bir şey var şuanlık.
Hocam dediğiniz gibi indirimde olabilir ama ben bu fiyattan satmaya devam edeceklerini düşünüyorum. 23k TL 330 euro ya göre çok yüksek bir fiyat.

Kulaklığı aktif kullanıyorum. Gerçekten kaliteli bir kulaklık. Bi tık ağır ama padleri vs kaliteli, terletmiyor ve kulağı güzel kaplıyor. Bu yüzden baya iyi bir ses yalıtımı var.
Benim için tek sorunu uzun kullanımda biraz yorması.
Sorularınız varsa alabilirim. Bende Vatan'dan almıştım 2.2k gibi bir paraya.

Sırf tasarımı ve güzel indirimi yüzünden satın aldım az önce.

Kulaklığı aktif kullanıyorum. Gerçekten kaliteli bir kulaklık. Bi tık ağır ama padleri vs kaliteli, terletmiyor ve kulağı güzel kaplıyor. Bu yüzden baya iyi bir ses yalıtımı var.
Benim için tek sorunu uzun kullanımda biraz yorması.
Sorularınız varsa alabilirim. Bende Vatan'dan almıştım 2.2k gibi bir paraya.
Mikrofonu çıkıyor mu hocam?

Sırf tasarımı ve güzel indirimi yüzünden satın aldım az önce.

Mikrofonu çıkıyor mu hocam?
Evet hocam.

O kapağı çıkarıp takıyorsunuz. Mikrofonu kullanmak için kutuda çıkan dönüştürücü lazım.

Evet hocam.

O kapağı çıkarıp takıyorsunuz. Mikrofonu kullanmak için kutuda çıkan dönüştürücü lazım.
Bu arada ben kulaklığı telefona bağlayamadım. Android kullanıyorum, jakı takıyorum ama telefon direk görmüyor kulaklığı.

Dosya Ekleri

• IMG20230904100529.jpg
    IMG20230904100529.jpg
    131 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG20230904100504.jpg
    IMG20230904100504.jpg
    125,7 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG20230904100441.jpg
    IMG20230904100441.jpg
    95,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG20230904100431.jpg
    IMG20230904100431.jpg
    168,6 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleme:
Mükemmel, çok teşekkürler hocam. 2022 sezon başında Avustralya yarışı sonrası müthiş bi hevesle mal gibi 1600$ verip satın aldığım tişört, hırka ve şapka kombinimle müthiş uyum sağlayacak. Teşekkürler Ferrari, hayal kırıklığına uğratmak konusunda üzerine yok 🥰

Mükemmel, çok teşekkürler hocam. 2022 sezon başında Avustralya yarışı sonrası müthiş bi hevesle mal gibi 1600$ verip satın aldığım tişört, hırka ve şapka kombinimle müthiş uyum sağlayacak. Teşekkürler Ferrari, hayal kırıklığına uğratmak konusunda üzerine yok 🥰
Sanırım ağır tifosisiniz hocam. Allah sabır versin :D

Mükemmel, çok teşekkürler hocam. 2022 sezon başında Avustralya yarışı sonrası müthiş bir hevesle mal gibi 1600$ verip satın aldığım tişört, hırka ve şapka kombinimle müthiş uyum sağlayacak. Teşekkürler Ferrari, hayal kırıklığına uğratmak konusunda üzerine yok 🥰

Hocam ben Ferrari'nin başarısız olmak için özel bir çaba sarfettiğini düşünüyorum. 😃 2007'den beri irili ufaklı kaç tane regülasyon geldi. Bir takım bunların hiçbirinde mi iyi olmaz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı