THY 2. Pilot Aday Adayı Süreci

melik taşdemir

Decapat
Makaleler
1
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun çabalarla yaptığım 2. pilot aday adayı sürecine dair tüm her şeyi bu video ve diğer videolarımdan öğrenebilir, varsa başka sorunuz sorabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz sesi ayarlasaydın keşke. Sonuna kadar açtım ama çok az geliyor konuşmaların. Benim bilgisayarımdan da kaynaklanıyor olabilir ama şu an için sesin gelmiyor pek bize.

Sessiz bir odada klavye kullanmadığım zaman rahat duyabiliyorum. Ama bunu yazarken rahat değil. Kulaklıkta son ses ile.

Biraz sesi ayarlasaydın keşke. Sonuna kadar açtım ama çok az geliyor konuşmaların. Benim bilgisayarımdan da kaynaklanıyor olabilir ama şu an için sesin gelmiyor pek bize.
Yorum olarak kimse öyle birşey demedi ama... ki ben de fazlasıyla net duyuyorum sesimi... sistem falan yok öyle elimde... idareten ne varsa onla çektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yaptın usta? Girdin mi işe. Ben de teknikteyim, karşılaşırsak haberimiz olsun :)
eylül 17sinde dlr sınavına giricem...çalışıyorum bakalım
Ne yaptın usta? Girdin mi işe. Ben de teknikteyim, karşılaşırsak haberimiz olsun :)
Dün bir daha girdim Dlr sıavına. Bu sefer geçtiğimi net düşünüyorum. Crm bizi bekler. Vazgeçmek yok.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı