THY adıyla S8 dolandırıcılığı

Karteloviç

Centipat
Makaleler
1
Koskoca THY'ye binenler S8'ciler galiba. Aranızda belki link tıklayan olur. Lütfen dikkat. THY bütün kayıpları satar.

Screenshot_20191225_075019.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı şekilde bu dolandırıcılar numaraları kapatılınca son numaralarını değiştirip yeni numara açıp tekrar mesaj atıyorlar? Bu mesajları engellemenin bir yolu var mı? Numaralar nereden bu adamların ellerine geçiyor anlamıyorum.
20191226_074307.jpg

20191226_074248.jpg

Aynı şekilde bu dolandırıcılar numaraları kapatılınca son numaralarını değiştirip yeni numara açıp tekrar mesaj atıyorlar? Bu mesajları engellemenin bir yolu var mı? Numaralar nereden bu adamların ellerine geçiyor anlamıyorum.
Mesajın en altındaki kod (B187) ile engellenebiliyor diye biliyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp onlara bu meajları almak istediğini söyle hallederler sanırım.

Bana da iki kez aynı mesaj geldi linke her girdiğinizde süre 15 dk dan başlıyo aradan 3 gün geçti tekrar girdim stok sayısı her seferinde 177 10 sn sonra 175 oluyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı