Çözüldü TIauncher indirirken Opera mı iniyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

397448

Hectopat
Makaleler
1
Dün orijinal Minecraft aldım. Normal launcherlarda sorun olduğunu duyduğum için daha önce kullandığım için TIauncher kurdum. Bugün bilgisayara opera yüklendiğini fark ettim. Malwarebytes ile tam tarama yaptım bir virüs yok. TIauncher inerken Opera da mı iniyor? Daha önce inmemişti. Yoksa nereden geldi bu Opera?

Ve evet TIauncher'da orijinal Minecraft hesabınıza girebiliyorsunuz.

Çözüm
Evet hocam.
1652603498625.png
Sanırım Opera reklamını yapmış. Opera kullanacaksanız, kendi sitesinden indirin. Sahte Opera olma ihtimali var ama az. Crack oyunların yanında Avast gelmesi gibi bir olay bu.

Dün orijinal Minecraft aldım. Normal Launcher'larda sorun olduğunu duyduğum için daha önce kullandığım için tıauncher kurdum. Bugün bilgisayara Opera yüklendiğini fark ettim. Malwarebytes ile tam tarama yaptım bir virüs yok. Tıauncher inerken Opera da mı iniyor? Daha önce inmemişti. Yoksa nereden geldi bu Opera?

Ve evet tıauncher'da orijinal Minecraft hesabınıza girebiliyorsunuz.

Hocam girmediniz değil mi hesap çalınır anında şifreyi değiştirin ve evet opera indirir.

Dün orijinal Minecraft aldım. Normal launcherlarda sorun olduğunu duyduğum için daha önce kullandığım için TIauncher kurdum. Bugün bilgisayara opera yüklendiğini fark ettim. Malwarebytes ile tam tarama yaptım bir virüs yok. TIauncher inerken Opera da mı iniyor? Daha önce inmemişti. Yoksa nereden geldi bu Opera?

Ve evet TIauncher'da orijinal Minecraft hesabınıza girebiliyorsunuz.
Atla atla atla atla dersen olacağı o

Yeni konular

Geri
Yukarı