Tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü okunur mu?

Herkese iyi geceler dilerim. Büyüklerime bir sorum var veya bu bölümü okumuş bitirenler için de geçerli aynı sorum benim temelim yok. Yani bu yıl sadece TYT'ye gireceğim YKS'de o yüzden bu bölümü tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümünü okumak mantıklı mı önerir misiniz? Bir de uzaktan öğretim varmış iyi midir? Uzaktan öğretim yoksa açık öğretim mi daha iyidir dediğim gibi temelim yok. Ben TYT'den gireceğim sadece 2 senelik mantıklı mı okumak yoksa okumasan daha iyi mi diyorsunuz? Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdi
Seninle aynı durumdayız bu seneyi iyi değerlendiremedim 4 senelik güzel bölümler kazanabilirdim ama olmayacak o yüzden okuma hevesim bile kaçtı okumamayı düşünüyordum ama bu devirde okumamak en azından diplomasız olmak kötü olur diye düşünüyorum o yüzden açıktan bu bölümü okumayı bende düşündüm senin fikrin hala aynı mı ?

Seninle aynı durumdayız bu seneyi iyi değerlendiremedim 4 senelik güzel bölümler kazanabilirdim ama olmayacak o yüzden okuma hevesim bile kaçtı okumamayı düşünüyordum ama bu devirde okumamak en azından diplomasız olmak kötü olur diye düşünüyorum o yüzden açıktan bu bölümü okumayı bende düşündüm senin fikrin hala aynı mı?

Kanka ben kötü değerlendirdim değil. Matematik temelim yok o yüzden yapamiyordum ama bir iki tane soru yapabilirim sanırsam. Fen de problem benim o yüzden Türkçe ile sosyale abanacağım ben. Haliyle temel olmayınca olmuyor 2 senelik anca okurum diye 2 senelik üniversitelerden bölüm seçtim kendime. Son olarak evet hâlâ bu bölümü okumak istiyorum sıralamama göre hangi üniversite gelirse yazacağım uzaktan eğitimini.

Geri
Yukarı