TIDAL Sayfa Yüklenmiyor

Biz sana iyilik yapmaya çalışıyoruz ama iyilik bile anlayana yapılır. Neyse... Tarayıcının geçmişini, çerezlerini temizle.
Okumadan yorum yapıyorsunuz. 3 mesajımda da sayfa açılmıyor diye belirtmeme rağmen hala deneme kısmına takıldınız. Chrome Console ekran görüntüsünü bile attım. Azıcık düzgün okusanız anlayacaksınız.
Biri benim Gmail'i kullanarak Tidal hesabı açmış. Neden?
Anlamadım?

Okumadan yorum yapıyorsunuz. 3 mesajımda da sayfa açılmıyor diye belirtmeme rağmen hala deneme kısmına takıldınız. Chrome Console ekran görüntüsünü bile attım. Azıcık düzgün okusanız anlayacaksınız.

Anlamadım?

Sorununuzu tam anlamak için siteye girmeyi denedim. Gmailim'len biri hesap açmış bile.

Daha dün kendim için yeni hesap açtım. Sizde neden olmadığı hakkında son fikrim İSS kaynaklı bir kısıtlama olması.

Mobil veriniz ile dener misiniz?

Mobil veri ile de denedim. O da işe yaramadı.

Başka bir hesap açıp denedim. Subscriptions kısmına gelip normal bir şekilde Hi-Fi alma kısmına geldim, o bile açılmadı. Hiçbir şekilde teklif göremiyorum.
sdsdgh4.png

Console'da bu hata gözüküyor.
Daha dün kendim için yeni hesap açtım. Sizde neden olmadığı hakkında son fikrim İSS kaynaklı bir kısıtlama olması.

Mobil veriniz ile dener misiniz?
Hocam size ulaşabileceğim bir yer varsa benim yerime açabilir misiniz acaba? 2 telefondan, 2 PC'den denedim hiçbirinde olmuyor. Farklı internetler (Mobil veri, ev interneti) denedim olmuyor. Tarayıcı değiştirdim, çerezleri sildim olmuyor.

Hocam size ulaşabileceğim bir yer varsa benim yerime açabilir misiniz acaba? 2 telefondan, 2 PC'den denedim hiçbirinde olmuyor. Farklı internetler (Mobil veri, ev interneti) denedim olmuyor. Tarayıcı değiştirdim, çerezleri sildim olmuyor.
Sizin yerinize açmayı bende düşündüm ancak hesabı açabilmek için kredi/banka kartı bilgileri gerekiyor.

Sizin yerinize açmayı bende düşündüm ancak hesabı açabilmek için kredi/banka kartı bilgileri gerekiyor.
Hocam sanal kart kullanırsam sorun olmaz. Yine de uğraşmak istemiyorum derseniz sorun yok.

Not : Benim dışımad 3 tanıdığıma da denettim onlarda da açılmıyor sayfa. Sorun tek bende değil yani. Sizde nasıl açılıyor anlamadım. Kodu girdikten sonraki sayfadan bahsediyorum bu arada. Kod sayfası açılıyor.

Bu arada chrome'dan şimdi denedim bende de açılmıyor. Ama dün hola vpn ile amerikadan bağlanıp 6 aylık üyeliğimi başlatmıştım. Bu bilgiyi de vereyim belki işe yarar.
Edit: Şuan hola/amerika bağlantısı da işe yaramıyor. Genel sorun var sanırım.

Geri
Yukarı