Tıkla Gelsin ile imtihanım

bdrhncagriozdmrr

Hectopat
Daha fazla  
1697304821852.png

Yukarıda gördüğünüz menüyü TTNET kullandığım için hediye olarak aldım. Kupon kodunu tıkla gelsine ekledim adresimi yazdım. Kartta para olmayınca fark ettim ki nakit ödeme de varmış gelsin bari elimle öderim dedim. Söyledim ve yemek 20dk sonra yoldayken sipariş tamamlandıya düştü. Ben kuryeyi takip et yerinden ediyordum kurye en aşağı mahalledeyken benim siparişimi tamamladı girdi. Sonra 1 saat bekledim gelmedi en son desteğe yazdım.

Destek beni hemen kurye ile görüştürdü ve kuryenin ifadesi şuydu: "Ben geldim sizin iş yerinize. Yemek bizim dediler aldılar"
Bunu kurye deyince ben direkt anladım benim kuponum ile kendi karnını doyurmuş.
Aslında burada suçlu Burger King ve kurye oluyor fakat sonrası var.

Tıkla gelsin desteğinden 30dk boyunca diyorum anlatmaya çalışıyorum "benim kuponum gitti yemekte gelmedi" diye.
Zaten parasını vermemiştim ama bizim milletimiz bize dayıyor diye bayağı uğraşasım geldi.
En son bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi destek ve bende dalga geçmeli bir tavırla konuşmaya başladım. Sonrasında müşteri temsilcisine aynen şunu dedim:
"Kurye beni aradığında ailevi değerlerine sövsem iş yerime gelmesini bilir. Dükkanımızda 7/24 kamera kaydı bulunmaktadır istediğiniz gibi atarım kurye ne geliyor ne gidiyor. Bu sorumsuzluğunuzu her yerde söyleyeceğim" dedim ve kapattım. Ayrıca canlı desteğe her mesaj yazışımda en az cevap 10dk sonra dönüş yapıyorlar. Yani 3 saat ders çalışmak yerine bir kupon uğruna vaktimi harcadım.

Ek düşüncem: Bizim ülkeden hiçbir şey olmaz. Kendi milletimiz bize palavra atıyor hepsi uyanık olmuş 30k maaşları var adam 50TL'lik kuponun peşine düşmüş ayı herif.

Ek düşüncem: Bizim ülkeden hiçbir şey olmaz. Kendi milletimiz bize palavra atıyor hepsi uyanık olmuş 30k maaşları var adam 50TL'lik kuponun peşine düşmüş ayı herif.
Geçmiş olsun. Bizim binanın altındaki Şok Market çalışanı da milletin aldığı ürünlerin kampanyalarının iadelerini kendi Win QR kodunu okutup kendi Win hesabına atıyor. Sanırsam aynı kaderi yaşıyoruz. Bence Şikayetvar yazın, çözerler durumu. İsimlerinin karalanmasını şirketler istemez. Hâlen çözmüyorlarsa tüketici hakem heyetine başvurun.

Geçmiş olsun. Bizim binanın altındaki Şok Market çalışanı da milletin aldığı ürünlerin kampanyalarının iadelerini kendi Win QR kodunu okutup kendi Win hesabına atıyor. Sanırsam aynı kaderi yaşıyoruz.

Hocam kredi kartıyla alsam paşa gibi getirecek ayağıma kadar. Nakit alınca direkt kampanya bizim hesaptan kullanıldığı için siparişi onaylayıp şirkete kendileri nakit parayı veriyor yani bizim yerimize kupondan faydalanmış oluyorlar.

Geri
Yukarı