Tıkla Gelsin Sipariş Gelmiyor

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
1622314519477.png

Sizce daha beklemeli miyim? Siparişi nasıl iptal edeceğim? Bence sipariş gelmeyecek kapıda ödeme yapmıştım zaten.

Bu saatten sonra da umurumda değil dün Dominos'tan bir pizza söylemiştik yaklaşık 15-25 dakika içerisinde direkt geldi. Bu ne arkadaşım, 300 tane sipariş mi verdik bu kadar uzun sürüyor pişirmesi?

Siparişlerin gelmesi 1 saate kadar sürebiliyor fakat genelde 45 dakikayı geçtiği hâlde hazırlanıyor gözüküyorsa sipariş iptal oluyor. Kapıda ödemeyse başka restorandan sipariş verirdim açıkçası.

Sipariş, müşteri hizmetlerine bağlanılarak iptal edilebiliyor fakat bağlanmak büyük problem.

Eki Görüntüle 1047069
Sizce daha beklemeli miyim? Siparişi nasıl iptal edeceğim? Bence sipariş gelmeyecek kapıda ödeme yapmıştım zaten.

Bu saatten sonra da umurumda değil dün Dominos'tan bir pizza söylemiştik yaklaşık 15-25 dakika içerisinde direkt geldi. Bu ne arkadaşım, 300 tane sipariş mi verdik bu kadar uzun sürüyor pişirmesi?

Bekleyin hocam yoğunluk olabilir.

Eki Görüntüle 1047069

Hocam belki daha kuryenin yola çıkması sisteme yansımamıştır.

Siparişlerin gelmesi 1 saate kadar sürebiliyor fakat genelde 45 dakikayı geçtiği hâlde hazırlanıyor gözüküyorsa sipariş iptal oluyor. Kapıda ödemeyse başka restorandan sipariş verirdim açıkçası.

Sipariş, müşteri hizmetlerine bağlanılarak iptal edilebiliyor fakat bağlanmak büyük problem.
Eğer iptal edilebiliyorsa müşteri hizmetlerinden iptal edeceğim. Babam geç geleceği için vermiştim bu siparişi eve geldi ve kendine yemek hazırlamaya başladı ben de dedim ki bana da hazırla birazdan yeriz galiba daha işime yaramaz gibi duruyor.
Hocam belki daha kuryenin yola çıkması sisteme yansımamıştır.
Kuryenin çoktan gelmiş olması gerekirdi bence çünkü yakın bir yerdeyiz.

Ve durum hâlâ aynı galiba 1 saate doğru gidiyoruz.

Eki Görüntüle 1047069

Çok basit. Arayıp iptal edin, gelse bile gelen menü büyük ihtimalle soğuk gelir.

Güncelleme: Evet bunu yazmamdan bir saniye sonra sipariş yolda gözükmeye başladı hayırlı olsun. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı