Tıkla Gelsin Sipariş Gelmiyor

@ItsAllGoodman, sizinki yine iyiymiş. 7 sipariş verdim ve 4 tanesi 1,5 saat hazırlanıyor gözüktükten sonra iptal edildi. Diğerleri de yarım saat hazırlanıyor gözüktükten sonra iptal edildi.
Güncelleme: Evet, bunu yazmamdan bir saniye sonra sipariş yolda gözükmeye başladı. Hayırlı olsun.
Tahmin ettiğim gibi 45 dakikadan sonra yola çıkıyormuş. Çok yavaşlar.

Afiyet olsun. :)

Çok basit. Arayıp iptal edin, gelse bile gelen menü büyük ihtimalle soğuk gelir.
Soğuk gelirse cidden üzer beni bu durum. Bir daha da vermem herhalde sipariş. Farklılık olsun diye burger söylemiştim. Dün söylediğim Dominos pizzayı 15-20 dakikada hazırlayıp getirmişti resmen.
Tahmin ettiğim gibi 45 dakikadan sonra yola çıkıyormuş. Çok yavaşlar.

Afiyet olsun. :)
Umarım soğuk gelmez yoksa oturup ağlarım. ☺️

Çoğunlukla soğuk getiriyorlar fakat yenilebilecek gibi oluyor. Sıcak denilebilecek kadar sıcak sipariş asla getirmiyorlar. En azından bana denk gelmedi.
Galiba artık Dominos benim için en iyisi olacak. :)

Geldikten sonra buraya ekleyeceğim umarım sıcak gelir.

Getir kampanyaları yüzünden oldukça yoğunlar fakat normalde de yavaşlar. Dominos gerçekten hızlı. :)
Dominos üye olmamı bile istememişti direkt adres bilgilerimi girmiştim. Beni üye olmak zorunda bıraktı ben de mecbur üye oldum artık. Saçma sistemleri var. Müşteriye en hızlı şekilde ulaştırabilecek hizmeti vermeliler. 2-3 sponsorluk için 10 takla atıyorlar.

7 sipariş verdim ve 4 tanesi 1,5 saat hazırlanıyor gözüktükten sonra iptal edildi. Diğerleri de yarım saat hazırlanıyor gözüktükten sonra iptal edildi.
Beni art arda 3 kez 1 saat bekletip iptal ettiler. 4. verdiğim siparişi 2 dakika sonra teslim edildi olarak işaretleyip parama çökmeye çalıştılar. Çok garip bir şube bizim buradaki.

Hocam öncelikle getir veya yemek sepeti kullanmanızı öneririm ikisi de daha iyi firmalar onun dışında burger king cidden son zamanlarda rezalet hizmet veriyor 1.30 saat bekledikten sonra siparişimi iptal ettiler bende inat ettim güzel kampanya vardı getirde tekrar sipariş verdim 2. siparişimde 20 dk da geldi çok ayarsızlar.

Öncelikle şunu belirteyim gelen siparişteki burgerler ılık teriminin soğuğa kaçmış haliydi. Ben ilk burgeri yerken zaten 2. burger soğumuştu. Patatesler zaten taş gibiydi birkaç parça aldım ve aynı şekilde çöpe yolladım.

Size şunu söyleyeyim paranızı mantıklı yere harcamak çok önemli tamam aç kalmadım ama o kadar para verip soğuk iki tane burger yedim. Dikkat edin sizin başınıza gelmesin. Zaten çoğumuzun başına gelmiş ben de nasibimi almış oldum. :D

Geri
Yukarı