TikTok Cape almaya çalışırken hata veriyor

Semihprxl

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6700/Ryzen5 5600/Goodram 3600Mhz CL18 2x8/Agi 512GB M.2/Gigabyte A520M-K/Deepcool CC560 650w
TikTok Cape'i almak için bir yayıncı ya girdiğimde "ödül ülkenizde veya bölgenizde mevcut değil" diyor. Bu düzelebiliyor mu yoksa alamayacağız mı? Veya sadece bende mi oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben dün aldım hatanın fotoğrafını atabilir misiniz? Ayrıca TikTok hesabınızın ülkesini değiştirerek deneyebilirsin ama benimki Türkiye olmasına rağmen aldım...

Ben dün aldım hatanın fotoğrafını atabilir misiniz? Ayrıca TikTok hesabınızın ülkesini değiştirerek deneyebilirsin ama benimki Türkiye olmasına rağmen aldım...
Almak için ne yaptınız? Acaba ben yanlış mı yapıyorum

Almak için ne yaptınız? Acaba ben yanlış mı yapıyorum
Direkt Minecraft Live yazdım çıkan yayınlardan birini açtım sonra işte bu sağ üst köşede logo var ya ordakine tıklayıp görevi yaptım sonra kodu aldım Minecraftın sitesinden aldım 1 gün sonra Bedrock hesabıma heldi 8 Haziranda Javaya gelecekmiş.

Direkt Minecraft Live yazdım çıkan yayınlardan birini açtım sonra işte bu sağ üst köşede logo var ya ordakine tıklayıp görevi yaptım sonra kodu aldım Minecraftın sitesinden aldım 1 gün sonra Bedrock hesabıma heldi 8 Haziranda Javaya gelecekmiş.
Hocam yaptım. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Geri
Yukarı