TikTok hakkında düşünceleriniz neler, yasaklanmalı mı?

Evet kaldırılsın.

İfadeler: 900
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gelişmek zor ya.

İyi yanları da var kötü yanları da var.

Şunu anlayın artık, YouTube gibi işliyor, neyi beğenirsen izlersen karşına o çıkar. TikTok kötü bir program değil kötü kullanan kişiler kötü. Mesela ben kullanıyorum ve beğendiğim güzel videolar çıkıyor.

İnstagram ve Youtube'da Tiktok'a döndü bunları izlemek yerine insanlığa faydalı videolar izleselek ne olur acaba?

Ben tiktokdan nefret eden biri olarak söylüyorum yasaklanmasın. Tik tokda bazen işini emekle yapıp kısa insanları eğlendiren videolar olsa da çoğunluğu çok iğrenç şeyler. Ama yinede uygulamanın yaş sınırı 13+ ama 6 7 yaşındakiler bile izlemekle kalmıyor, video çekiyor. Böyle insanlar her zaman vardı zaten ama çoğunluğu böyle iğrenç şeyler olan bir uygulamayı küçükler kullanınca asıl sorun orda başlıyor. Daha çok küçük olduğundan gördüklerini taklit ettiklerinden en son böyle oluyor.

Bende sevmiyorum ama yasaklanmasi demek ileride sizinde kullandiginiz platformlarin yasaklanmasi icin alt yapi hazırlamak demek. Yasaklama kültürüne pek katılmıyorum.
Doğru. Yasakladıkça elimize hiç bir şey geçmeyecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…