TikTok hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben halen TikTok kullanıyorum.
Ve gerçekten bırakmak istediğim zamanlar oluyor.
Bence asıl sorun elite TikTok'ta.
Ve size tavsiyem, ilk girdiğinizde aşağıdaki profilleri önemsemiyorum diyin ki IQ seviyeniz düşmesin:

cerenyaldz_
merveyalcin
deliyiz.46
ezgizem
fatihlaoi
cellat36

Uygulamada bir ay kalmaya ne gerek var, her yerde karşımıza çıkmıyor mu zaten şu saçma videolar?Umarım kapatırlar artık.

İşte bu yüzden öyle dedim.
Genelde kapatılmasını isteyenler sadece kötü kısmına bakıyor, %20 de olsa emek verilen videolar var.

Yabancı tiktok hesapları gayet keyifli. Yaratıcı akımları var. Türk tiktokuna bulaşmamak en iyisi. Cehennem gibi.

Aynen türkiye elite tiktok izlemek yerine boş boş charli d’amelio on TikTok izlerim.

Çok ilginç videolar gördüm ancak çoğu videonun saçma olduğunu söyleyebilirim. Belki Türk tarafına baktığım için öyle düşünüyorum, bilmiyorum, yabancı kısmına da bakmak gerekebilir.

Not: Böyle saçma bir ortamda üyelik açmam, web tarayıcısı üzerinden bakıyorum.

Web versiyonu kullanmanı hiç önermem, üyeliksiz bir şekilde indirip söylediğim kişileri engellemen ve sonra biraz kaydırıp hoşuna gidenleri beğenmen sonra çıkıp girmen sizin için kısmını gerçekten "sizin için" yapabilir bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ne şimdi ?

Evet, yine TikTok'a diğer platformlardan bakan biri.

DÜşüncemi öğrenmek için önceden açtığım anket konumu inceleyiniz 🙂

Kafa boşaltmak için günde 10 - 15 dakika bakıyorum. Genelde saçma videolar oluyor.
Kafayı tamamen boşaltıyor bir müddet sonra. Benim arkadaşın kuzeni günde 1-2 saat izliyordu beyin tomografisinde sol lobu bulamadık küçülüp sağ lobun içine girmiş. Beyin yamultuyor bu videolar.

Geri
Yukarı