TikTok dilencileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

.I.N.И.A.

Kilopat
Makaleler
2
Yer
9847
3200 TL insan nasıl çöpe atabilir? Bu para atanları yakından tanımak isterim. Ne için bu kadar parayı çöpe atıyorlar.
3200 TL senin için çok degerli baskasi için olmayabilir. Nasıl bir tatmin yaşadıklarını bende anlamıyorum malesef.

antivista

Centipat
Yer
PS2 İle İdare Etmeye Çalışıyor
TikTok ülkenin IQ seviyesini düşürdü, bence gayet normal.

Muhammed Davras

Picopat
Yer
Samanyolu Galaksisi/Güneş Sistemi/Dünya/Türkiye
Gelecekte çocukları olunca, çocuklarına nasıl cevap verecekler? Ne diyecekler? Çocuk bi bakacak annesi değişik hareketler yapmış, kendini rezil etmiş. Bu çocuk okulda annesinin adını nasıl söyleyecek? Bu utanma duygusuyla o çocuk nasıl sosyal olabilecek?

Amazing Jaagub

Picopat
Yer
Çikolatalı Süt Diyarı
Gelecekte çocukları olunca, çocuklarına nasıl cevap verecekler? Ne diyecekler? Çocuk bi bakacak annesi değişik hareketler yapmış, kendini rezil etmiş. Bu çocuk okulda annesinin adını nasıl söyleyecek? Bu utanma duygusuyla o çocuk nasıl sosyal olabilecek?
Çocuk yapma(malılar)yacaklar. Keşke her önüne gelen çocuk yapamasa. Ama maalesef bunu denetleyemezsin.

ANIL_GT

Picopat
Yer
UZAY
Bu arada sizi kınıyorum. Yaptığınız çok ayıp bir şey. Komik de değilsiniz. Şımarık bencil birisiniz. Engelli insanlar ne alaka? Tüm engelli insanlar Tiktok dilenicisi mi? Belki sizin engeliniz yok , ama olsaydı sizin zorunuza gider miydi? Birinin seni tanımadan Tiktok dilencisi demesine? Yaptığınız aslında daha çok küfür hak ediyor ama Technopat'ta olmaz. Ama yaptığınızın Technopat'ta izin verilmemesi gerekirdi. Gülücük atan şahıs , üstüme alınmamın sebebi benim de engelimin olması. Belki komiğine gider. @SSDKullaniyorum

Yukarı