TikTok kaldırılmalı mı?

• Konuyu başlatan Mruo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 57
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alın hocam doya doya okuyun.
Son zamanlarda bu eski konulara bakın olayı artmaya başladı. Site kurul vezirlerimiz anlaşıp daha fazla bu konudan olmasını istemezlerse onaylamazlar uzatmanın alemi yok. Hayır yoksa nasıl mesaj kasacaksınız :D.

TikTok'u kaldırdığınızda elinize ne geçecek? Oradaki iqless insanlar yok mu olacak? Dünya'nın zeka seviyesi mi yükselecek?

Oradaki kanser kitle diğer uygulamalara akacaklar. Ve TikTok benzeri uygulamaların değeri artacak. Küçük düşünmeyin.

Bunu yapmak bedava sadece bu uygulamalar yasaklanmalı veya yaptırım uygulanabilir. Bunlar gazı zaten buradan alıyorlar, insanların meyili artıyor. Ve TikTok izleyen, çeken biri gördüğümüzde deliriyoruz. Doğru olması önemli değil ama, en azından bir kısım kişileri uzak tutabiliriz bence.

Son zamanlarda bu eski konulara bakın olayı artmaya başladı. Site kurul vezirlerimiz anlaşıp daha fazla bu konudan olmasını istemezlerse onaylamazlar uzatmanın alemi yok. Hayır yoksa nasıl mesaj kasacaksınız :D.

Ben sadece insanların neler düşündüğünü merak ettiği için daha çok fikri birleştirdim. Bakın toplamda 20 sayfa var. Arkadaş düşüncelerimizi merak ediyor daha ne yapayım size yol yaptık o kadar (!) :D

Bence hayır. Gelecek nesilden neden bir şeyler beklememek gerektiğini hatırlatıyor bazen.

Bunu yapmak bedava sadece bu uygulamalar yasaklanmalı veya yaptırım uygulanabilir. Bunlar gazı zaten buradan alıyorlar, insanların meyili artıyor. Ve TikTok izleyen, çeken biri gördüğümüzde deliriyoruz. Doğru olması önemli değil ama, en azından bir kısım kişileri uzak tutabiliriz bence.
Hocam ülkenin seviyesi buydu zaten. TikTok bunları açığa çıkardı. Sadece Türkiye'de değil yabancılarda da durum içler acısı. Yasakla bir yere varılamıyor. Kitap okumayan, eğitim seviyesi düşük insanları böyle yerlerden uzak tutamayız. Orada mutlular çünkü.

Forumda artık bu konudan 100, 150 tane olur. Neyse cevabım hayır çünkü kapansa daha beter olur, başka platformlara yayılırlar. TikTok varken dağılmamış bilardo topları gibiler. Bize bulaşmasın yeter ki. Böyle konulara da kafanızı yormayın.

Hayır, diğer platformları işgal edecekler. Eğitim düzeyini yükseltsek kapatmaya gerek kalmayacak. Tiktok da güzel bir yer olur o durumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı