TikTok kapansın

Gereksiz insanları gündeme getirip ünlü yapan kitle TikTok kapansa başka platforma geçecek. Sorunlu olan TikTok değil, kullanan insanlar. Oldukları yerde bizden uzak ve mutlu olsunlar.

Yasak muhabbetinden nefret ediyorum, bir şeyi yasaklamanız onu kapatmayacaktır. Tam aksine o kitleyi daha çok azdıracak ve o kitleyi daha agresif bir biçimde yönlendirecektir.
Bu tür yasaklar saçmalıktır. Kapatılmamalıdır.

Kitlenin ne kadar iğrenç olduğunun biz de farkındayız fakat bunun gerçekten de yasak ile düzeleceğini mi düşünüyorsunuz?

Merhaba, son mükremin olaylarından dolayı TikTok uygulaması kapanacakmış. Siz de destek verin. Tüm oy kullanma sayfalarına oy atın. Yeter ki bu lanet olası uygulamayı ülkemizden kaldırtalım.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

TikTok'un kapanamsını bende birazcıkta olsa istiyorum, ama yine de öyle bir sorun da var, biz bunları bir yerden kapatırsak yani TikTok'u kapatırsak bunlar illaki başka bir yerden çok çok çok daha fazla güüçlü bir şekilde geri geleceklerdir illaki, ondan dolayı şu anda TikTok'u kapatmak aslında büyük bir sıkıntı ve büyük bir risk.

Merhaba, son mükremin olaylarından dolayı TikTok uygulaması kapanacakmış. Siz de destek verin. Tüm oy kullanma sayfalarına oy atın. Yeter ki bu lanet olası uygulamayı ülkemizden kaldırtalım.

Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.

En berbat videolar bizim ülkemizden çıkıyor yoksa TikTok'ta güzel videolar var.

Bir süredir TikTok kullanıyorum ve bu kişinin kim olduğunu bile bilmiyorum. Neredeyse Türkçe video karşıma çıkmıyor bile. Yok milletin ahlakı bozuluyor falan filan. Siz ne izlerseniz algoritma ona göre size video gösteriyor. Millet bunları ve yarı çıplak insanları izliyor, sonra TikTok kapatılsın.

Edit: Kapatılsın diyen ve nefret eden amma kişi varmış. Bu kişiler acaba Youtube shorts ve Instagram reels kullanmıyor mu merak ediyorum, çünkü oradaki içeriklerin büyük bir çoğunluğu TikTok’tan geliyor.

Ayrıca insanların TikTok kullanmasının size ne zararı var? Yukarıda yazdığım gibi, saçma sapan videolar izlemezseniz karşınıza saçma sapan videolar çıkmaz. Kendini bu saçmalıklara kaptıran iradesizler TikTok’u henüz keşfedemedikleri için nefret besliyor sanırım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı