Tiktok kapatılacak mı?

Tiktok Kapatılmalı mı?

• Evet

Oy: 153 84,5%
  • Hayır

Oy: 28 15,5%

• Oy verenlerin toplamı
    181
Ben kapatılmasından yana değilim. Tamam cidden çok iğrenç şeyler olabiliyor fakat bu sosyal medyayı iyi kullanan kullanıcılar da var. Ben kısıtlama getirilmesinin taraftarıyım. (Ben kullanmıyorum)

Ben şahsen ahlak kurallarına aykırı içerikler üretildiğini düşünüyorum. Saygısızca, kişilerin kendilerini sergiledikleri bir mecra bana göre ve kapatılmalı peki ya;

Sizin düşünceleriniz nedir?
Kapanmalı ancak, bu mecranın ünlü içerik üreticileri yeni açılacak olan Youtube Shorts gibi mecraları da rezil edecek.

Direkt kapatılmasın, denetim gelirse daha iyi olur. Gençlerimizin durumu gerçekten çok vahim. Kaldırılmamalı bence, tamam bende sevmiyorum ama denetim gelirse herkesin izleyebileceği bir platform haline gelebilir? Üstelik sadece tik-tok kötü değil, YouTube sözde çocuk kanalları var, onlar yasaklanmalı. Geçen Instagram hesabımı kapattım. Niye, çünkü her 10 gönderiden 8 tanesi cinsellikle ilgili oluyor. Ya reklam, ya cinsellikle var. Bunlar sözde mizah sayfası. Bence denetim getirilmeli.

Veri güvenliği açığı olduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Zaten birçok verimizi izinsiz aldığına dair bir iddia ortaya çıkmıştı Reddit'te. Kapatılırsa çok sevinirim, zaten birçok embesil tip de TikTok'ta türüyor.
YouTube ve Instagram gibi platformlar kalmalı, TikTok, Twitter ve Reddit gibi platformlar kapatılmalı.
TikTok tamam da, neden Twitter ve Reddit?

Veri güvenliği açığı olduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Zaten birçok verimizi izinsiz aldığına dair bir iddia ortaya çıkmıştı Reddit'te. Kapatılırsa çok sevinirim, zaten birçok embesil tip de TikTok'ta türüyor.

TikTok tamam da, neden Twitter ve Reddit?

Twitter'de müstechen resimler uygunsuz işler dönüyor Reddit'i bilmiyorum

Keşke kapansa.
İlkokul ve ortaokul çocuklarının bir kısmı bu saçma ve gereksiz uygulama yüzünden eriyip gidecek ve gidiyor da...
Kardeşim baya kullanıyor arada bir ne izlediğine bakıyorum bol bol küfür içeren içerikler görmek zor olsa da yok değil ayrıca saçma sapan ve gereksiz bir sürü içerik var.
Bu arada ben herhangi bir sosyal medyanın kapanacağını zannetmiyorum. Zaten kapatmak yerine denetimler daha sıkı ve cezalar Avrupa'daki gibi caydırıcı olursa gerek kalmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı