Tiktok kapatılacak mı?

Tiktok Kapatılmalı mı?

• Evet

Oy: 153 84,5%
  • Hayır

Oy: 28 15,5%

• Oy verenlerin toplamı
    181
İfade özgürlüğü :D "saldırmak" ne zamandan beri ifade özgürlüğü oldu? Her işinize gelmeyen durumda ifade özgürlüğü diye gard alıyorsunuz utanmıyor musunuz?

Linçlemek her platformda olacak bir şey sen yorumlarını herkese açık yaparsan illaki olumsuz yorum görürsün millet trump a küfür edebiliyor Amerika'da ben küfür etsinler demiyorum ama bir iki olay yüzünden de koskoca platforuma kapatmak çok saçma kısıtlama falan getirseler daha mantıklı olur.

Reddit in Türkiye de günlük kullanımı 1 milyonun üzerinde mi?
O kadar değil ama 150.000 yakın vardır.
İstemekle istememekle alakası yok bunun yaşı küçük bir çocuk girse bunun hesabını kim verecek?
Böyle olsaydı Youtube'da olmazdı, Twitter'da olmazdı, Facebook'ta olmazdı, burası bile olmayabilirdi.

Linçlemek her platformda olacak bir şey sen yorumlarını herkese açık yaparsan illaki olumsuz yorum görürsün millet trump a küfür edebiliyor Amerika'da ben küfür etsinler demiyorum ama bir iki olay yüzünden de koskoca platforuma kapatmak çok saçma kısıtlama falan getirseler daha mantıklı olur.
Bir iki olay yüzünden kimse koskoca platformu kapatmaz kardeşim o konuda hiç şüphen olmasın. Reddit kullanıyor musun kullanmıyor musun bilmiyorum ama KGB, TURKEY gibi çapulcuların çok olduğu r/'lerde 30 dakika geçirsen miden bulanır. Reddit Türkiye bir çöplük. Twitter'dan da beter.

İfade özgürlüğü :D "Saldırmak" ne zamandan beri ifade özgürlüğü oldu? Her işinize gelmeyen durumda ifade özgürlüğü diye gard alıyorsunuz utanmıyor musunuz?
Hakaret veya ulke kanunlari cignenmedigi surece herkes istedigini soyleme ve belirtme hakkina sahiptir. Eger yandas birisiyseniz girmezsiniz, siteyi engellersiniz olur biter. Sirf birisi hukumete karsi cikti diye bir siteyi kapatacaksak Kuzey Kore'ye doneriz. Bizim ozgurlugumuzun basladigi yerde baskasinin ozgurlugu biter. Eger bu kadar kisitlanmak istiyorsaniz kendi kendinizi kisitlayin, bizim yerimize karar vermeyin.

O kadar değil ama 150.000 yakın vardır.

Böyle olsaydı Youtube'da olmazdı, Twitter'da olmazdı, Facebook'ta olmazdı, burası bile olmayabilirdi.
1593695499469.png

Bir iki olay yüzünden kimse koskoca platformu kapatmaz kardeşim o konuda hiç şüphen olmasın. Reddit kullanıyor musun kullanmıyor musun bilmiyorum ama kgb, turkey gibi çapulcuların çok olduğu r/'lerde 30 dakika geçirsen miden bulanır. Reddit Türkiye bir çöplük. Twitter'dan da beter.

Bir bakıma hak veriyorum bir bakıma vermiyorum ama evet düşündüğünüz şeye göre size katılıyorum küçük çocukların o platforma girecek olması falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı