TikTok kapatılsın!

Bunlar sadece tiktok'ta mı var sanıyorsunuz? Bunların özendikleri araplar kızlarını gömüyor bunlardan ne bekliyordunuz?

Bir internet sitesinin engellenmesi ile kapatılması aynı şey değil. Engellenirse sadece Türkiye´den erişilemez. Dünya´nın geri kalanı TikTok´u kullanmaya devam eder. Hatta Türkiye´den de DNS değiştirerek, VPN ya da Tor kullanarak kullanmaya devam edenler olur.

Bütün beyni olmayan insanlar TikTok sayesinde ortaya çıkıyor. İnşaallah gereğini yaparlar ve bir ceza alır.

Tiktok'ta yararlı içerik olmayabilir ama bu sizi ilgilendirmez insanlar bu platformu eğlenmek için kullanıyor.
Edit: Kızgınlar gelmeye başlamış Tiktok'da sadece böyle şeyler yok.
Bu mu eğlence? Bu videolar gibi bir sürü olay oldu. İnsanlar böyle eğleniyorsa bizi ilgilendirir, o küçük çocuk hakkını savunabilir mi? Hayır, kim savunacak hakkını peki? Ben TikTok'ta bir tane bile yararlı içerik olduğunu düşünmüyorum. Enes Batur bile en iyi Tiktokerçudan iyi bana göre.

Bu ne ya birkaç izlenme için onurunu satıyorlar.

İşte bu yüzden herkes ürememeli. Üremek için bir yeterlilik belgesi vs. gelmeli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…