TikTok kapatılsın!

Bu iğrençliğin durması lazım, Tiktokta bir tane insana yararlı içerik yok, berbat bir platform. Yine öyle videolara denk geldim, Youtube'da, İnstagramda vs. yok böyle videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunlar sadece tiktok'ta mı var sanıyorsunuz? Bunların özendikleri araplar kızlarını gömüyor bunlardan ne bekliyordunuz?

Bir internet sitesinin engellenmesi ile kapatılması aynı şey değil. Engellenirse sadece Türkiye´den erişilemez. Dünya´nın geri kalanı TikTok´u kullanmaya devam eder. Hatta Türkiye´den de DNS değiştirerek, VPN ya da Tor kullanarak kullanmaya devam edenler olur.

En0oAK5XUAIVisx.jpg

Tiktok'ta yararlı içerik olmayabilir ama bu sizi ilgilendirmez insanlar bu platformu eğlenmek için kullanıyor.
Edit: Kızgınlar gelmeye başlamış Tiktok'da sadece böyle şeyler yok.
Bu mu eğlence? Bu videolar gibi bir sürü olay oldu. İnsanlar böyle eğleniyorsa bizi ilgilendirir, o küçük çocuk hakkını savunabilir mi? Hayır, kim savunacak hakkını peki? Ben TikTok'ta bir tane bile yararlı içerik olduğunu düşünmüyorum. Enes Batur bile en iyi Tiktokerçudan iyi bana göre.

Bu iğrençliğin durması lazım, TikTok'ta bir tane insana yararlı içerik yok, berbat bir platform. Yine öyle videolara denk geldim, YouTube'da, instagramda vs. yok böyle videolar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ne ya birkaç izlenme için onurunu satıyorlar.

Bu iğrençliğin durması lazım, Tiktokta bir tane insana yararlı içerik yok, berbat bir platform. Yine öyle videolara denk geldim, Youtube'da, İnstagramda vs. yok böyle videolar.

İşte bu yüzden herkes ürememeli. Üremek için bir yeterlilik belgesi vs. gelmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı