TikTok kapatılsın!

Şimdi söyle; Bunun uygulama ile bir alakası yok. Tamamen eğitimle alakalı. Hep söylerim. Eğitimsiz, sistemsiz bir yere gelemezsin. Yoksa zihniyet değişmez. Kapatılsa da kapatılmasa da. Önce eğitimi düzgün verelim, sonra "Uygulama kapatılsın mı?" diye düşünürüz.

Bu mu eğlence? Bu videolar gibi bir sürü olay oldu. İnsanlar böyle eğleniyorsa bizi ilgilendirir, o küçük çocuk hakkını savunabilir mi? Hayır, kim savunacak hakkını peki? Ben TikTok'ta bir tane bile yararlı içerik olduğunu düşünmüyorum. Enes batur bile en iyi tiktokerçudan iyi bana göre.

Ben zaten TikTok iyi bir yer demedim böyle insanlara tabii ki benim de tahammülüm yok sadece bunu herkesin üzerine yıkmamak lazım demiştim.

Kapatılması çözüm değildir. Hatda daha fazla özgürleşmemiz lazım. İnsanlara küçük yaşlardan beri saçma sapan yasaklar dayatırsan o insan gün gelir ülkeyi rezil eder. Burada önemli olan TikTok değil halkın cahilliği ve bu cahilliğe sebep olan şeyler yani ülkedeki saçma din dayatması, ekonomi, eğitim. Önemli olan insanları bilinçlendirmek. TikTok'u yasaklamak bu insanları değiştireceğinimi sanıyorsunuz? Yani böyle tipler illa olacak dünya kusursuz bi yer değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı